Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Color fesztiválon használatos...

Color fesztiválon használatos color port mennyire lehet lesöpörni?

Figyelt kérdés

Azért lényeges, mert tömegközlekedéssel mennénk utána és csak nem kéne mindent összemaszatolni. :)

Azt már mondták, hogy simán kimosható a ruhából.



2020. aug. 21. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

😂😂

Én voltam valamelyik éven, és tetőtől talpig befedett a por, a szemüvegem egyes részeiről mai napig nem jött ki mindenhonnan, pedig vízbe tettem, bevittem az optikàba tisztításra, meg ilyesmi. Ruhából simán kijön, de làtszani fog, hogy hol voltál reggel. Én is busszal mentem, mindenki ugyanúgy nézett ki, tetőtől talpig színes poros, nem szólt senki ránk. A bőrödről sem tudod leseperni rendesen, le kell mosni. Az alapos fürdés elengedhetetlen.

Melyik colorra gondolsz, egyébként településileg?

2020. szept. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már volt, Szombathelyen, de elkéstünk saját hibánkon kívül... Szóval alig lettünk olyanok, de ennek ezekszerint így kellett történnie
2020. szept. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!