Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Márk 6:11 – Mit jelent...

KZitus kérdése:

Márk 6:11 – Mit jelent az, hogy "rázzátok le a port a lábatokról"?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy rázzátok le a port a lábatokról.
2018. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem kérdezed meg valamelyik vént nálatok, hogy mi az épp aktuális tanítás erről nálatok?
2018. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
a rossz szokásokat hagyjátok el
2018. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

A por szerintem az időt szimbolizálja és a múltat. A poros láb pedig a múlt hordalékát sérelmeket stb.


Hagyd el a múltad a jövőd érdekében.

2018. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szp72 ***** válasza:
100%
Valami olyasmit, hogy mostantól semmi közöm hozzád, s ennek felelősége a tied. Én figyelmeztettelek, a többi a te dolgod.
2018. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A Bibliában ha lábró van szó akkor az jó eséllyel nemi szervre utal.

Tehát lehet az hogy sokasodjatok

2018. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon rossz szokása van a Biblia olvasó embereknek,hogy a szövegből ki vesznek részeket és a maguk gondolatát eröltetik rá.

Jelen idézet ,Jézus útba igazításában olvasható,amikor ki küldi a tanítványokat,Isten Királyságának a hírdetésére.

És csak Izrael elveszett juhaihoz mehetnek.

Amelyik faluban ,vagy városban ,nem fogadják be őket ,vagy az üzenetet vissza utasítják,legyen számukra tisztátalan méga város pora is ami a sarujukra tapadt:"rázzátok le a port a lábatokról".

Evvel szemben az evangélium hírdetőinek ilyet sehol nem mond Jézus!!!Pld :Pál apostol ,mindenkinek hírdette ,hogy Jézus Krisztus az Úr ,a feltámadott Messiás.És Ő nemsokára vissza fog jönni ítélni élőket és holtakat.


Kell egy kis Biblia ismeret ,hogy eltudjuk dönteni,kinek ,mikor és mi célból szól az üzenet.Zsidólnak ,vagy pogányoknak,hívőknek vagy hitetleneknek,stb..

Napjainkban érvényben van e az a kijelentés ,nekünk tenni kell e ,vagy csak példa képpen iratott meg figyelmeztetésül.

Kedves Kérdező!

Kívánom hogy a Bibliát összefügésében olvasd ,tanúlmányozd,és sok kérdést másképpen tennél fel ,vagy új színben látnád Isten ígélyét,és az Úr Jézus Krisztust!

2018. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Kell egy kis Biblia ismeret ,hogy eltudjuk dönteni,kinek ,mikor és mi célból szól az üzenet.Zsidólnak ,vagy pogányoknak,hívőknek vagy hitetleneknek,stb.. "


Azt hittem, a Biblia Isten szava... Isten szava személyválogató lenne? Nem mindegy neki, hogy ki hitetlen, ki hívő, ki zsidó, ki pogány?

2018. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kedves utolsó

A bolondrol nem derül ki a bolondsága addig míg meg nem szólal,vagy esetleg ír valamit...

remélem érted?!

2018. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, értem, vagy érteni vélem. Remélem Te meg ezt érted:

Mt 5,22

Én pedig azt mondom néktek, hogy mindaz, a ki haragszik az ő atyjafiára ok nélkül, méltó az ítéletre: a ki pedig azt mondja az ő atyjafiának: Ráka, méltó a főtörvényszékre: a ki pedig ezt mondja: Bolond, méltó a gyehenna tüzére.

2018. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!