Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az osztrák emberek?

Milyenek az osztrák emberek?

Figyelt kérdés
Osztrák-magyar lagziba fogok menni és nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz. :D
2010. aug. 4. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát én Ausztria területén sok felé jártam már,én mindne hol csak kedves,jópofa,jó humorú és érdekes emberekkel találkoztam.Van aki ennek az ellentétét mondja,de ez sztem pusztán hozzáállás kérdése,bunkó emberek meg mindenhol vannak=) Tuti jó lagzi lesz,jó piálós meg kajálós=D Irigyellek is rendesen!
2010. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Unokatesóm megy férjhez és ő olyan asztalontáncolós hangulatot akar. :D Szerintem meglesz, mert jópáran beszélünk németül, úgyhogy talán valami kommunikáció is létrejön. x)

Nem úgy mint másik unokatesómnál, ahol a másik fél orosz volt. Azok csak ültek és vedelték a vodkát...

2010. aug. 4. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Rondak.

De tenyleg:D Egyebkent en nagyon baratsagosnak es kozvetlennek ismertem meg oket, de ez nyilvan egyenfuggo:)

2010. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hülye dolog az általánosítás, dehát mindnyájan tesszük akarva-akaratlanul..volt már dolgom osztrákokkal, elég bunkónak találtam őket. persze lehet, hogy rossz helyre keveredtem :D
2010. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a turistákkal barátságosak,de azért a magánéletben elég zárkózottak.
2010. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosolygósak, nagyon hamar megszoktunk. Amikor hazajöttünk és rámosolyogtam valakire, ő meg elfintorodott rájöttem, hogy itthon vagyok.:-(
2010. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!