Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs jelenleg tb biztosításom,csak fekete melot kaptam,de olyan keveset keresek,hogy jelenleg magam után sem tudom fizetni.

Most nagyon úgy néz ki,hogy vakbélgyulladásom van.

Hányok egyfolytában és nagyon fáj a hasam.Be mehetek így a kórházba,? Nem lesznek velem, bunkók?

Mit csináljak?


2010. aug. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban vakbélgyulladásod van, és az ne adj' Isten perforál és nem műtenek meg pár órán belül, akkor meghalsz (nem véletlenül írtam kijelentő módban). De a leírtak alapján valószínűbb, hogy valamilyen bélfertőzésed van (de neten nem lehet diagnosztizálni).


Amúgy ha bemész, akkor sem az ellátás költségét kell fizetni, "csak" az elmaradt járulékot, melyet az APEH hajt be (így kicsit necces, hogy lebuksz a feketemunkával is).


Döntsd te, hogy neked mi éri meg jobban...

2010. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lázam nincs és jobb oldalra alulra koncentrálódott a fájdalom.Pár éve egy ultrahangon találtak jobb oldali vesébe követ talán az indult "útnak"
2010. aug. 3. 22:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!