Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért közösítik ki a magyarok...

Miért közösítik ki a magyarok a romákat? Nem gondoljátok hogy a romák azért ilyenek, mert nem adnak nekik munkát, nem csak most hanem amióta a világ világ.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 23:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány.

De én olyan helyen lakok ahol sok cigány él!

Az egy dolog hogy van akinek könnyebb a segélyért sorba állni mint dolgozni.

De vannak olyanok akik normálisak iskolázottak tiszták rendesek nem lopnak.Nem 1-2 ismerek hanem sokat.

És azokat is elítélik az ember az alja népségtől és ez nagyon rossz benne.

Nem provokatív kérdés,Csak nem látják be néhányan hogy nem kell mindenkit egy kalap alá venni.

Mert engem az a kérdés háborított fel, amikor valaki megkérdezte hogy *a romák fen tudnának-e tartani egy országot, és igen ez provokáció amennyi lelkes ember összegyűlt ott,és nem ez!

2010. aug. 2. 23:46
 12/18 anonim ***** válasza:
10%
nem kell törődni velük:) fölöslegesen háborodsz fel...értelmetlen. én is olvastam,láttam jót ausvicoztak. ugyen nem gond ha ilyen emberek véleményére nem adok? :S
2010. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

S azzal mit csináljunk, hogy a romák egy nagyon kis része dolgozik, meg rendes? Ugyanígy a magyarok nagyon kis része ugyanolyan mint a cigányok többsége..

Egyébként támogatnám ezt a romák általi országot.. Veszünk nekik Afrikában egy jó nagy területet, egy tankkal majd be is lehet merészkedni :)

2010. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt arra a kérdésre írd meg válaszként. A többieknek tetszeni fog.
2010. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kérdés poén.

Nem azért nem dolgoznak, mert a magyarok nem adnak nekik munkát, hanem azért, mert ba-sznak elmenni dologni. INkább szülik a gyereket tonnaszámra és a segélyből+családipótlékból élnek. Egyszerűbb, nem ? ...

2010. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem adnak munkát nekik....persze!Talán mert van egyfajta hírnevük!Mikor volt munka akkor sem nagyon akartak dolgozni!Azt csak a tévének mondják....Az nem a mi hibánk ,hogy 600 éve Európában laknak és sehol sem illeszkedtek be!Ha én elmegyek mondjuk Japánba,ahol én vagyok színesbörű,és ott török -zúzok,nem dolgozok,akkor ott joggal fognak utálni.....
2010. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg roma munkatársam van, szóval kapnak munkát. Már aki ugye akar dolgozni!
2010. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Fordítva van, te állat... Nézz már körül...
2013. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!