Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért közösítik ki a magyarok...

Miért közösítik ki a magyarok a romákat? Nem gondoljátok hogy a romák azért ilyenek, mert nem adnak nekik munkát, nem csak most hanem amióta a világ világ.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy nem adnak nekik munkát? Senkinek nem tudnak munkahelyet adni, mert nincsenek is munkahelyek!!
2010. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Azért közösítik ki őket, mert élősködnek! Aki akar dolgozni, az talál magának. De nekik elég a segély. Arról nem beszélve, hogy a bűnözők többsége ő belőlük tevődik össze, és még nekik áll följebb! Ha tehetném, száműzném őket egy külön bolygóra!
2010. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Hah, még egy provokáló kérdés. A romák sehol sem tudnak dolgozni, Kanadából is kidobták őket, valaki elhiszi még ezt a nem kapnak munkát szöveget?
2010. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyet mondok: semmi bajom nem lenne veletek, ha dolgoznátok, képesek lennétek normálisan, üvöltözés és köpködés, tisztán, beszólogatások nélkül megjelenni az emberek között, és ha v.mit elkövettek, nem arra fogni, hogy "nektek ez a véretekben van", és nem csak a nem romákat hibáztatni, hogy nem szeretnek az emberek titeket. Én is ismerek normális, rendes, dolgozó, tiszta romákat, akik tartják a szokásaikat, de mégis normálisan viselkednek. Ezeknek a romáknak kéne a többi rendetleneket összeszedni és kezdeni velük v.mit, de én úgy látom, hogy a romák között is megy a vetélkedés, ezért széthúzás van közöttetek.
2010. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már megint egy provokatív kérdés. Nem unjátok? :D Állítom az internet által még jobban felerősödik a valós vagy vélt cigánygyűlölet. Nehezen kapnak munkát,de általában nehéz manapság elhelyezkedni, nagy a munkanélküliség. Gondolom a többség inkább nem cigányt alkalmaz, hiszen nagyon sok emberrel volt, pl.hogy ovis korában egy cigánygyerek elvette az uzsonnáját. :O na és ott is van a személyes trauma :O ezentúl utálni fogja a cigányokat :D az összeset! na jó a maradék 5% vagy 10%-ot nem utálja. Evidens hogy nem mindegy,hopgy 5 vagy 10% de többnyire ezeket a számokat firkantják ide.
2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

A romák nagy része (itt a putris fajtára gondolok) nem is szándékozik dolgozni. Sok önkormányzat szervez közmunkát, ahelyett, hogy egymásnak adnák a kilincset, nagyon jól elvannak otthon, és felveszik a kis segílyt...

A nagyanyám Bács- Kiskun megyében él, a szomszédai romák. A pasi 34 éves, az asszony valamivel fiatalabb, és van vagy 4 gyerekük, a gyámügy folyton fenyegeti őket. A pasi arra a kérdésre, hogy miért nem megy el dolgozni, hogy jobb körülményeket teremtsen a gyerekeinek, azt válaszolta, hogy ő már öreg a munkához, meg egyébként is minek, ha jön a segély....

Mielőtt valaki a kivételekkel vagdalózna, én is tudom, hogy vannak ilyenek, pl. azokat a cigányokat, akik konzervatóriumot, vagy zeneakadémiát végeztek, teljes mértékben tisztelem. Sőt, azt is tudom, hogy a magyarok között is vannak ingyenélők, de míg a magyarok közül 10ből 3man ilyenek, a romáknál ez 10ből 7.

2010. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Én nagyon utálom az általánosítást és bizony magyarok között is vannak csalók, tolvajok, lumpen alakok!!!


Úgy vagyok vele, hogy aki megérdemli (becsületes, dolgos) azt tisztelem, becsülöm, függetlenül a vallásától, bőrszínétől, fajától! Így neveltem a gyerekeimet is!!!


Nagyon rossz, hogy nálunk sokan kategorizálják az embereket : az arabok terroristák, a romák tolvajok, a zsidók sunyik, a kínaiak utálnivalók, stb...


Mit szólnának ezek az emberek, ha minket magyarokat is bedugnának egy kategóriába néhány szélhámos miatt???...


Szerintem aki így gondolkozik, az korlátolt ember!

2010. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Minket magyarokat is beskatulyáztak miattatok, kedves előző válaszoló! Szóval inkább ne szólj semmit.

Ausztriába mentek lopni a cigányok, aztán a boltosok meg kiírták csomó helyre, hogy magyar ne lopj.. honnan tudták volna, hogy azok nem magyarok, hanem cigányok?

2010. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
95%

A házunk mögötti területen nagyra nőtt a fű, kihívtak egy csapat munkást. Mind roma volt. Lenyírtak egy kis részt, leültek rá és elvoltak egész nap. Másnap jött egy olyan brigád, amiben láthatóan nem voltak romák. Délelőtt megcsinálták az egészet, aztán le is léptek.

Szerinted miért helyezik a magyar munkásokat előnybe a munkáltatók? Kinek éri meg fizetni a semmiért?

2010. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az osztrákok nem láttak még szép piros pozsgás magyarokat? :D A cigányok csúnya füstösek mind egytől egyig!!!!!
2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!