Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek? (bőv. Lent)

Szerintetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek belekötnek a cigányok ebbe a pólóba amire ez van írva?


"idősebb vagyok, mint szlovákia" és még a szöveg alatt egy címer van?

(csak kíváncsiságból kérdezném!)


2010. júl. 31. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok miért kötnének bele, hiszen a többségük talán azt se tudja miről van szó :) De azért Szlovákiába ne menj át benne, ha egy mód van rá :)
2010. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy el se tudja olvasni
2010. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi választ.


És a címer?

2010. júl. 31. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok nem, jobbikosok(!!!) közt is láttam nem épp a napon barnultakat. De azért Szlovákia közelébe ne menj benne :D
2010. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen pólóval megcsúfolod a magyar címert! Testeden hordod,beleizzadsz,és kétnaponta kimosod? A magyarságod ne ezzel akard bizonyítani,hanem dolgozz tisztességesen és tegyél valamit a hazádért. Ez csak értelmetlen hülyeség!
2010. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

még ha igaz is lenne. Szlovákiénak régebbi a történelme, mint Magyarországnak.... ne értsd félre, utálom én is a szlovákokat, de ami igaz az igaz... a szlovák nép régebb óta van jelen kelet-közép európában mint a magyarok....

Amúgy egy cigány meg azt sem tudja mi az a szlovákia, szal nem kötne bele.:D

2010. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Okés. Köszi a válaszokat.


És én nem csak ezzel "tisztelem" meg a magyarságomat, hanem dolgoznak a szüleim rendesen, és nem lopunk, csalunk meg hazudunk!

2010. aug. 1. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
09:45: Nem a szlovákokról hanem Szlovákiáról volt szó, egyébként is 1000 éve még nem léteztek szlovákok.
2010. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennyi.:)
2010. aug. 2. 14:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!