Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz meg minden pasi? És...

Miért néz meg minden pasi? És hogy hogy mindenki, mindenhol megbámul? : )

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok. Teljesen normálisan öltözködöm, sportos vagyok, de igényes és csajos:)

Csak ritkán hordok magastalpút vagy szoknyát, esetleg átlátszóbb topot.

De szinte mindegy milyen ruha van rajtam minden pasi, sőt már a velem egykorú lányok is megnéznek.

Nem sminkelem magam, még szempilla spirált sem használok, az arcom természetes, nem pattanásos, csak van rajta 1-2 pici anyajegy:)

Nem vagyok kövér... kb 168-189cm magas lehetek és kb 55kg.

Nem vagyok mű... nem tetovált a szemöldököm sem.

A hajam barna, bár most mahagóni:)

De ma is voltam anyummal vásárolni és még az árufeltöltő srác és bámult meló helyett:D

Meg tegnap a buszon egyfolytában nézett egy szőke műp*csa.

Sokszor olyan hülyén érzem magam...


2010. júl. 29. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
elnézést kérek, elirtam helyesbitem: *168-169 :D NEM 89:D
2010. júl. 29. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha az egódat akartad növelni, azért tetted fel a kérdést, akkor mit mondjunk?Valószínű, hogy meg akarnak .....
2010. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Szerintem csak be képzeled magadnak!nem körülötted forog a világ.De ha te is folyton nézed a többieket biztos azért néznek.(csak innen tudhatod hogy néznek)Egyébként mindenki néz mindenkit,ezért van a szemünk.
2010. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A srácokat még meg tudom érteni. De hogy a lányok...

Kíváncsivá tettél :D

Amúgy szerintem jobban tudnánk segíteni, ha felraknál magadról egy képet.

Ezt nem azért mondom, mert a nyálamat szeretném csorgatni... Na jó! Nem csak azért. De tényleg jobban meg tudnánk mondani.


F/21

2010. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyébként hozzáteszem önbizalom hiányban szenvedek és pszichológushoz is járok mert túlzottan féltékeny is vagyok:( És ez nem kamu sajnos:(

Csak kérdeztem mert én már nem értem hogy a lányos is miért néznek.

2010. júl. 29. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tán azért, mert természetes vagy, és egyszerű, mégis szép. A pasik is, meg a veled egyidős lányok is ritkán látnak "normális" kinézetű nőt. Akin semmi nem mű, nincs agyonsminkelve, testékszerezve. Olyan vagy, mint a fehér holló, ezért néznek feltűnően. Ne zavarjon. Jó lenne, ha visszaállna az a felállás, hogy a pasi legyen férfias, a nő meg természetes, és nőies. Csak ez egyre ritkább. Légy büszke inkább magadra.

A nagyobbik lányom is sokszor elmeséli, hogy már azt nézte magán, hogy mi a hiba, tán kiszakadt a felsője, lecsúszott a cipzárja, és minden rendben van rajta, de nem érti, miért bámulják. Neki is csak ugyanezt tudtam mondani.

2010. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a fiuk mindenkit néznek. aki jó azt azért aki nem azt azért. ennyi.
2010. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen 19:11 es:)
2010. júl. 29. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy jól nézel ki?

Szép vékony sportos lány szép arccal, szép kulcscsont...

ez elég, hogy ne tudjak másfelé nézni, annak ellenére, hogy tudom, hogy parasztság, és lenne más dolgom is:D

2010. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!