Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg az utcán?

Miért bámulnak meg az utcán?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom fölfogni, miért kell megbámulni a másikat. Én sose szoktam senkit, maximum csak egy pillantást vetek az embertársaimra, viszont érzem, hogy minden embernek rám szegeződik a tekintete. Nem vagyok csúnya, nem öltözködöm kirívóan, mindig tisztességes a külsőm. Akkor mégis miért kell megbámulni? Valaki magyarázza már el! :D
2010. júl. 28. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy utálom, mikor bámulnak, pedig még csak szép sem vagyok. Mindig attól félek összekentem magam valamivel vagy valami nagyon nem jól van rajtam. Annyira irritáló. Így is padlón van az önbizalmam és ez nem segít rajta.
2010. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem azzal foglalkozol,hogy ki bámul,akkor észre se veszed.Viselkedj természetesen,mintha ott se lenne senki rajtad kívűl az utcán.Nekem is ez segített,ha azt nézed,hogy ki bámul,akkor tuti bámulni fognak,hisz te is bámulod őket hirtelen.Ha nem nézel rájuk,csak egy pillantást,akkor észre se vesznek majd,és ha bámulnak ne gyere zavarba,mert az mindneki arcán látszik,ha zavarba jön.Ilyenkor pl ásíts egy nagyot,vagy vedd elő a telefonod,és kezd el nyomogatni,mintha ottse lennének,de ez csak az elején kell,míg megtanulod,hogy kezeld ezeket:D

remélem nem lett csöpögősen hosszú.Sok sikert ;) :)

17 F

2010. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
2010. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
CSÚNYA VAGY!
2010. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még lehet valami a kisugárzásodban.
2010. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szoktak bámulni. De csak itthon a városban, esetleg a szomszéd városban + a buszon. Pesten sosem.
2010. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet:pl.mert szép lány vagy,vagy jó a kisugárzásod.....
2010. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :D
2010. júl. 29. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bámulj rájuk vissza ugyanolyan arccal. :)
2010. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!