Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról szinte az...

Miért hiszi magáról szinte az összes cigány fiú/férfi, hogy tud verekedni?

Figyelt kérdés

Most itt minden rasszizmus nélkül kérdezem. Miért hiszi magáról a cigány fiú/férfi (13 tól 50 évesekig) többsége, hogy tudnak verekedni, boxolni, küzdősportolni, és bárhol bármikor bárkit szétcsapnának?


Hány meg hány ilyen videó, és kép van. Főleg ez a 15-25 éves korosztályban a kis dzsukel gyerekek. Megy a videó, azok meg ütik a levegőt a kamerába, meg feszengenek, meg hajolgatnak mint a komoly boxosok. :D De még a 40 kilós rajkók is.

Ha egy ilyen társaság csinál egy képet, akár egy szórakozóhelyen legalább a fele úgy áll be, mintha boxolna, meg feszítenek mint állat, meg fenn a kéééz. Látszódjon, hogy keménység van.


Miért jó ez? Aztán ezeknek a 90%-a még életében nem verekedett úgy rendesen, csak teszik a fejüket, hogy ők bárkit szétcsapnak. Mindenki tudja ütni a levegőt, az nem üt vissza.


Komolyan, mire jó ez? Kinek szól ez? Mit akarnak ezzel megmutatni, és kinek? Miért kell ezt a közösségi oldalakon reklámozni?


2020. ápr. 17. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mégsem ugathatnak minta kutya, amelyik kutya ugat, az fél!
2020. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha többen vannak.
2020. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert náluk a verekedés az, hogy ha nem ők vannak erőfölényben, akkor előveszik a kést. Minden rasszizmus nélkül.
2020. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

"Komolyan, mire jó ez? Kinek szól ez? Mit akarnak ezzel megmutatni, és kinek? Miért kell ezt a közösségi oldalakon reklámozni?"

Az ilyen emberek azt hiszik, hogy ezzel "menőbbnek" fognak látszani mások szemében. Ennyire futja az intelligenciájuk. De azt is meg kell hagyni, hogy nem teljes egészében ők tehetnek erről. Ilyen neveltetésben részesültek. Így szocializálódtak. Ezt látták másoktól, otthon, a rokonoktól, az utcabeliektől, stb. Én is cigány vagyok, cigány telepen nőttem fel, és itt is élek most is. De mi nem így voltunk nevelve. Nekem pl. sosem volt verekedésem. Sosem keressük a konfliktust. Nyilván nem hagytuk/hagyjuk szó nélkül, ha belénk kötnek, de nem kakaskodunk senkinek ok nélkül. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Vannak viszont olyan emberek, akik simán ok nélkül belekötnek másokba, mert nekik éppen így van kedvük. Csak sajnálni tudom őket.

2020. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
rajkodás
2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszi. Kényszere van rá a sok megaláztatástól. Egy részét ne mis ő kapta, hanem az etnikuma. Szeretne egyszer sikert elérni. Ebben az egyben még bízik, másban már nem.
2020. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
87%

Mert olyan környezetben nőnek fel az ilyen emberek ahol ezt látják. Én olyan helyen nőttem fel ahol majdnem mindenki ezt csinálja. Sőt.. Kardokkal fényképezkedik facebookra xd Én nevetni tudok csak ezen. Sajnálom őket mert nem kapták meg azt a nevelést ami miatt ráébrednének hogy ez gáz. Nekem csak az volt a szerencsém hogy a szüleim jó példát mutattak. Csak gondolj bele hogy egy olyan családba születsz ahol kb az az érték amit fent leírtál. Hidd el akkor te sem tudnád hogy gáz ez a dolog. Sajnos ilyen világban élünk.

Ja amugy cigány vagyok

20/f

2020. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg nem kapták meg. Az azért kérdés, megkaphatták volna-e.
2020. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hánem tudom töki mer dzsukel vágyok edj igazi dzsukel csávó
2020. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"szórakozóhelyen legalább a fele úgy áll be, mintha boxolna, meg feszítenek mint állat, meg fenn a kéééz"


Ne töltsd az idődet értelmi fogyatékosok nézegetésével, mert a végén azt hiszed majd többen vannak, mint valóban. Önbizalom fitogtatás az egész, mindenki azt mutogatja, amire büszke az életében. ki a lyukacsos pólóra, ki az utcán üvöltézésre...

De légy te is önbizalomdús dzsukel csávó, és gyúrj rá vmi fasznosra, mondjuk ott a nyelv, vagy a suli.

2020. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!