Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő? Sürgősen...

Hogyan legyek menő? Sürgősen szeretnék tanácsokat!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most megyek gimnáziumban ahol nem szeretnék kis senki lenni mint ebben az iskolában. Itt jó tanuló voltam, és sokan mondták hogy szép is vagyok, sporteredményeim is voltak szépszerével, ha dolgozat volt mindenki tudott egyből jófej lenni velem. De máskor nem bírták ki beszólás nélkül, ha elmentem az iskolafolyosóján.


Olyan válaszokat várnék, amikben nem lekicsinyeltek, és öltözködési, viselkedési tanácsokat is elfogadnék szívesen. Egy mondatban olyasvalakivé szeretnék válni, aki jól tanul, sportol, szeretik, népszerű, szép és nem ribancoskodik.


Erről az iskoláról még annyit kell tudni hogy ide nem járnak cigányok vagy hülyegyerekek mert csak az okos normális gyerekeket vették fel. Ezekhez a szempontokhoz igazítva várnék tanácsokat.


Ha esetleg emesenen adnátok tanácsokat vagy segítenétek,akkor jelezzétek.


Amúgy 168 cm magas vagyok,kék hajú,mogyoróbarna festett póthajas,sportos 13 éves lány vagyok.


2010. júl. 26. 22:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen csak add magadat és legyél magabiztos. Barátkozz sokmindenkivel, ne úgy állj neki a dolgoknak, hogy "jajj mi lesz, ha ugyanúgy bánnak velem, mint az előző suliban?". Nálam ez naggyából bevált. Mindig is lesznek olyanok, akik nem kedvelnek, de velük nem kell foglalkozni. Öltözködés és viselkedés terén szerintem legyél olyan, ami tükrözii az egyéniségedet. Remélem tudtam segíteni. Ha gondolod írhatsz priviben, szivesen segítek. =)

15/l

2010. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pedig a második képen linkel lány (cybergoth) szép ;)
2010. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!