Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő? Sürgősen...

Hogyan legyek menő? Sürgősen szeretnék tanácsokat!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most megyek gimnáziumban ahol nem szeretnék kis senki lenni mint ebben az iskolában. Itt jó tanuló voltam, és sokan mondták hogy szép is vagyok, sporteredményeim is voltak szépszerével, ha dolgozat volt mindenki tudott egyből jófej lenni velem. De máskor nem bírták ki beszólás nélkül, ha elmentem az iskolafolyosóján.


Olyan válaszokat várnék, amikben nem lekicsinyeltek, és öltözködési, viselkedési tanácsokat is elfogadnék szívesen. Egy mondatban olyasvalakivé szeretnék válni, aki jól tanul, sportol, szeretik, népszerű, szép és nem ribancoskodik.


Erről az iskoláról még annyit kell tudni hogy ide nem járnak cigányok vagy hülyegyerekek mert csak az okos normális gyerekeket vették fel. Ezekhez a szempontokhoz igazítva várnék tanácsokat.


Ha esetleg emesenen adnátok tanácsokat vagy segítenétek,akkor jelezzétek.


Amúgy 168 cm magas vagyok,kék hajú,mogyoróbarna festett póthajas,sportos 13 éves lány vagyok.


2010. júl. 26. 22:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
A gimnáziumba is vannak hülyegyerekek (tapasztalat)
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kék hajú? :|
2010. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A kék hajadon talán változtatnod kellene, mert így rossz értelemben fogsz "kiríni" a többiek közül... (vagy azért hordasz póthajat?)
2010. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először csak figyelj, kikkel érdemes barátkozni. Ne nyomulj a menőkre. Legyen saját egyéniséged. Ha azt mondják valamire, hogy szeretik, neked nem KELL szeretned, feltétlenül mondd meg, hogy neked nem tetszik valami. Akinek van egyénisége, azt kedvelik az emberek, de vigyázz, ha nagyon kirívó leszel, ez megfordulhat. 13 évesen még úgysem tudod eldönteni milyen stílusod van/lesz, gondolom most próbálgatod a szárnyaid. Ne légy közönséges. Ha csinos vagy, nem kell kipakolnod mindened, a pasik úgyis észre fognak venni. Ne aggass magadra egyszerre minden divatos holmit, csak egy-két aktuális trendhez illőt. Műköröm (hosszú, csiricsáré színű), póthaj, stb. gáz. Nézz bele egy-két divatmagazinba, külföldit javaslom. Vagy híres divatblogba: [link] és [link]
2010. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nylonmag.com bocsánat
2010. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Emos kék haj:

[link]

vagy Cybergothos:

[link]


Legyél magabiztos, de közvetlen. Ha okos vagy, és még sport eredményeid is vannak, az egy jobb iskolában, elmondásod szerint ilyenbe készülsz, előnyös.

2010. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy legyél menő?? nem tudom hogy milyen alkat lehet...ha van benned egy kis erő akkor fenyegesd az osztálytársaidat meg ne legyél 5ös tanuló bőven elég a 3as 4es is ha nem akarod hogy beszólogassanak stb menni fog ez hidd el
2010. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Erről az iskoláról még annyit kell tudni hogy ide nem járnak cigányok "


Talán ha nem lennél rasszista máris többen szeretnének.


Üdv


Egy cigány.

2010. júl. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most miért rasszista attól, hogy kimondja, hogy ahova jelentkezett, nem járnak cigányok.

Liberalizmus van vazzeg! Azt utál akit akar!

2010. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsi nem elírtam :)

Kék szemű és az "emesenent" a gyengébbek kedvéért írtam :)

2010. júl. 27. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!