Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem túlzás az, ami a napiszar....

Nem túlzás az, ami a napiszar.com-on megy?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy internet pöcegödre...stb. De túlzásnak tartom ezt a gyűlöletkeltő oldalt,főkét a kommentelőkön lepődök meg.Vélemények?
2010. júl. 26. 22:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát vedd már észre, hogy ez ugyanaz, ha te véres szájjal szidod a napiszart, mint ott, akik ugyanúgy ott szidnak másokat! :)
2010. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az Irás mondja: "a gonosznak ne állj ellen gonosszal" :)
2010. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Belátom,igazatok van. :)
2010. júl. 27. 23:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez az! Szeresd a napiszart!
2010. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írok, hogy megnézném én az ott kommentelőket...
2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretem,mert most is kitettek egy családapát...ezen kell puffogni,hogy valamit elírt a képcímnél???
2010. júl. 28. 10:47
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát most nem azért, de szerintem nem ugyanaz, megkérdezni azt, h mások szerint is túlzás-e ami ott megy, vagy gátlástalanul fikázni, meg basztatni (már bocsánat)szerencsétlen embereket. Tény, hogy vannak akik megérdemlik, de azért olyanok is, akik nem.

Szerintem a kettőt nem kellene összehasonlítani.

2010. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lássuk be, hogy vannak a bunkók... igen, jól hallottad, bunkók, ez egy szép, nagy magyar réteg! És ezek a bunkók meg is érdemlik. Hátha majd így kevesebben akarnak valamennyivel csatlakozni a bunkókhoz.
2010. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!