Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem túlzás az, ami a napiszar....

Nem túlzás az, ami a napiszar.com-on megy?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy internet pöcegödre...stb. De túlzásnak tartom ezt a gyűlöletkeltő oldalt,főkét a kommentelőkön lepődök meg.Vélemények?
2010. júl. 26. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a napiszar mindig saját magát próbálja túlszárnyalni, lesz még durvább is nyugi..:)
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ne nézd ha nem bírod...
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is túlzás ami ott megy. De mindenkinek le kell valahogy adni a feszültséget. Van aki barátokkal lóg, van aki otthon tévézik, és van aki a gép előtt fikáz másokat. Kinek mi szerez örömet. Nem vagyunk egyformák.
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
22%
Ajjjaj gyűlöletkeltés már megint egy cigánypárti beszél...
2010. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Fúúúj cigánypárti
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Mi a túlzás!? Nem a napiszar a túlzás, hanem azok, akiket ott megjelenítenek!
2010. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Az elején még igaz volt, hogy van benne poén meg de ötletes stb. Egy jó ideje viszont mérhetetlenül gagyi az egész, alig van benne valami jó post, meg kép, ráadásul a kommentelők semmivel sem jobbak azoknál, akiket fikáznak. Pl. ott verik a nyálukat, hogy az emosok milyen gázok, erre beküldenek egy i love napiszar képet, amin az összes vigyorgó rajongó emos.
2010. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se jön be. Vannak olyan emberek, akik lehet megérdemlik, de basszus, olyan unalmas, hogy nem lehet élni egymás mellett, muszáj mindig bántani valakit...

A kommentelők többsége, a stílusukat tekintve, nem jobbak akiket felraknak.

2010. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
A napiszar nem csinál semmit, csak a valóságot mutatja be. Amúgy szerintem majd integethetsz a saját posztodnak is.
2010. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért? Felteszed ezt a kérdést az oldalra??? És akkor mi van? Szerinted a napiszar az egy mérce? Kötelező imádni?? Megvannak győződve róla,ez egy misszió. Azt vettem észre ha kitesznek egy cigánygyereket és semmi extra nincs rajta azon kívűl,hoogy cigány akkor jön a gázkamra szöveg pfff :) de ha a posztoló a kép fölé azt írja büdös sajtospogácsa,akkor a kommentelők azt kántálják hogy fujj sajtos pogácsa :D Miért a napiszarosok mondják meg mi a deviáns? Láttam a facebookon a rajongókat :D Hangosan felnevettem rajtuk...ugyanúgy volt k urvás sunás,alfahímes,emos stb forma...nem értem miért kell háborogni ha nekem nem tetszik :)
2010. júl. 27. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!