Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mennyi alkoholt isztok...

Ti mennyi alkoholt isztok home office alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos most, hogy egyedul vagyok itthon es otthonrol kell dolgozni gyakran nyulok az alkoholhoz. Sot, nagyon gyakran, tomenyeket iszom, egyik nap volt hogy poharbol. Idegesit ez az egesz dolog ami tortenik a vilagban.

Pedig egyaltalan nem szoktam inni korabban, most viszont segit ellazulni. Bar tompabb vagyok tole es sokkal tovabb tart elvegezni a munkamat.

Mar amikor jozan vagyok, volt hogy abbahagytam es inkabb berugtam (sajnos hanytam is - de ez csak 1x fordult elo).

Altalaban rendesen vegzem a munkamat ami a csovon kifer de egyre hamarabb nyulok italhoz.

Valaki van meg ilyen helyzetben?



2020. márc. 31. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár sokszor nagyon kívánom a hideg, habos, frissen kitöltött aranyszínű búzasört, ennek ellenére munkaközben sosem iszom, mivel romlik tőle a koncentrációs képességem és már ígyis vészesen a határaimat feszegetem.

Meg amúgy ìrva van, hogy nem csak kenyérrel él az ember...

2020. ápr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a bezártságérzetből fakadó stressztől van. Nem tudsz mit kezdeni vele, a mozgás határozottan jót tesz. Strapáld le magad jó alaposan.

Mint minden, az alkohol nem méreg, csak adott mértéken túl. Akkor viszont egyszerre idegi és testi. Kérdés, a májad vagy a szellemed mondja-e előbb fel a szolgálatot.

2020. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!