Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A budapestiek miért gondolják...

A budapestiek miért gondolják úgy, hogy minden vidék, ami nem Budapest?

Figyelt kérdés
Nem értem, például Debrecen, Szeged, Miskolc miért lenne vidék? Hisz az ország legnépesebb városairól beszélünk, amelyek megyeszékhelyek ráadásul! De több várost is tudnék említeni...Most oké, hogy Budapest ezeknél mind nagyobb és fejlettebb, de nem csak a főváros van a világon, hanem még sok 1000 falu is, amiket én inkább tekintek vidéknek pl. Győrrel szemben. Tényleg, akkor a falvakat minek tekintik? Világ végének?
2010. júl. 25. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A "vidékiek" miért akadnak így ki, ha ez szóba jön, és miért kell ezt a kérdést harminchetedszer is feltenni? Hidd el, hogy megértem, hogy szarul esik, de hidd el, hogy a pestiek meg nem értik, hogy ebben mi a bántó. Vidéki iskola. Vidéki város. Ezt teljesen normálisnak érzik. Érezzük. Most ölj meg, pesti vagyok.
2010. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!