Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tőled milyen különböző ürüggye...

Tőled milyen különböző ürüggyel próbáltak már pénzt kérni utcán?

Figyelt kérdés

Mert engem folyton megtalálnak ezek a jómadarak(kéregetők)..,és egyre rafináltabbak és történeteket találnak ki!!A kedvencem az volt,mikor munkásruhában odaszaladt hozzám egy ember,mikor épp szálltam ki az autómból,és elkezdte hadarni,hogy most rabolták ki a furgonját,és mindent elvittek(igazolványok,szerszámok,telefon stb..) és adjak már 500 ft-ot ,hogy hazatudjon utazni!Én meg elhajtottam,mert már volt ilyenekkel tapasztalatom..,utána meg láttam,hogy 1 perc múlva másnál is bepróbálkozott!Vigyáztam....D

A másik meg,hogy az Auchan parkolóban,egy néni kétségbesett arccal jön oda hozzám,hogy adjak 400 ft-ot mert utazásra kéne és van már 200 ft-ja..,egészitsem ki neki,hogy haza tudjon utazni!Mondtam neki,hogy sajna kártyán van a pénzem és most nem tudok kivenni...,ozt csókolom!!

Nem mondom leleményessek,de én már nem dőlök be nekik!Ettől függetlenül már adtam max. egy 50-t hajléktalannak,de ilyeneknek nem!

Veletek is fordult már elő hasonló eset?És milyen ürüggyel próbáltak pénzt kicsikarni belőletek?


2010. júl. 24. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tőlem vonatra akartak, meg hogy most jött ki az intézetből és kéne neki a pénz
2010. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tőlem a legfurfangosabb egy felesre kért :-D
2010. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer (Pesten) odajött egy idegbetegként viselkedő ember, megkérdezte, hogy idevalósi vagyok-e. Mondtam, hogy igen. Mert, hogy ő azt szeretné tudni, hogy vajon itt mindig így mennek-e a dolgok, hogy egyik helyről küldik az embert a másikra (rendőrfőkapitányságot, kerületi polgármesteri hivatalt, meg talán még egy helyet említett). Kb. fél óra hosszat mesélte, megjegyzem, eléggé zaklatottan és összefüggéstelenül, hogy reggel óta mi történt vele, már kezdtem is sajnálni, amikor rátért a tárgyra, hogy őneki haza kellene mennie Zala megyébe, de nincs pénze a vonatra, adjak már neki pénzt a jegyre, majd holnap, amikor úgyis vissza kell jönnie, megadja. Na persze. Amikor pedig udvariasan a tudtára adtam, hogy nem áll módomban segíteni, UTÁNAM KÖPÖTT.
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
22:37-es vagyok. Egy másik alkalommal pedig egy, a Tesco parkolóban bevásárlókocsi-érmére pályázó csöves nyíltan bevallotta, hogy ő ugyan nem kenyérre kér, hanem "fagyállóra" (így mondta).
2010. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egy csokor virágra, mert kidobta az asszony :D
2010. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem buszjegyre kért egy jól öltözött középkorú nő 166 forintot.:))))

Egyszer meg Újpesten vettem bérletet és egy csöves kért pénzt.Odaadtam neki a visszajáró 100 forintot, aminek úgy megörült, hogy amíg át nem értem az aluljárón addig ordibálta utánam, hogy Köszönöm!!!! :))))))))

2010. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem járok uccára, szal nem is kéregetnek töllem.
2010. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nah,látom akkor Titeket is érdekes sztorikkal találnak be kéregetők:D Ez a csöves sztori akinek adtál egy százast..,aranyos!!:)
2010. júl. 24. 22:50
 9/17 A kérdező kommentje:
22:42-es csövesre irtam:D
2010. júl. 24. 22:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem egyszer egy betépett faszi kért pénzt... mondtam, h nincs nálam. Erre Ő: "pedig fűre kellett volna"

:D

2010. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!