Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szabadságharc alatt a...

A szabadságharc alatt a pesten kóborló tankok hogy döntötték el hogy kit lőjenek le?

Figyelt kérdés
szóval mikor mindenfelől molotov-koktélokat dobált gyerektől felnőttig a masírozó páncélosokra, lehetett úgy az utcán tartózkodni hogy nem csináltál semmit és ne érezd úgy hogy bármelyik pillanatban lelőhetnek egy tankból?
2020. febr. 22. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Jah, meg te úgy képzeled, hogy egy zárt facebook csoportba, mind a 10000 orosz bepönyögte, hogy honnan hová megy? :D

Aki meg nem a waze által adott utat követte, lelőtték, mert azt hitték magyar?

2020. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak bajok, az biztos :)
2020. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10/12-nek..

Nem tudom mit és miért vonsz kétségbe?

[link]

21-en maradtak ott, ideiglenesen néhányat egy üres saroktelken hantoltak el, nem sokkal később rendezték sorsukat.

Könnyű okoskodni 60 évvel később fotelból és azt gondolni amit. Az élet kegyetlenebb.

Sose kerülj ilyen helyzetbe!

2020. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Aki volt katona vagy újságíró tudja hogy mennek a dolgok.

A szádat se nyithatod ki, ha a miniszterelnök vagy császár nem engedélyezi.

Egyszerű kérdés, tv, internet nélkül mennyi infód lenne egy 30 évvel ezelőtti gyilkosságról? Na én ennyire hiszek az ilyen híreknek.

2020. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ujságíró, csak előző nap én álltam sorba, meg utána következő nap is, de akkor már úgy, hogy a főútról nem látszottunk, mindig csak 2-3 ember ment a pékséghez.

Aztán elfogyott a tüzelője a péknek, utána már csak a kelesztett kenyeret tudta adni, otthon sütöttük meg.

Nem kell elhinned, sose higgyj el semmit, ami szerinted nem úgy volt, mindent és mindenki szavát vond kétségbe...

2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!