Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan követnétek el egy...

Hogyan követnétek el egy gyilkosságot?

Figyelt kérdés

Na persze nem áll szándékomban megölni senkit, csak sok krimit olvastam 8)


1. hogyan ölnétek meg valakit úgy, hogy sehogy se derülhessen ki, ti voltatok azok?


2. ha biztosan tudnátok, hogy nem derül ki, milyen fantáziadús módon ölnétek meg áldozatotokat?


2010. júl. 21. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vénájába fecskendezz levegőt ínjekciós tűvel, tuti halál a kutya nem jön rá ki volt az.
2010. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én rájöttem a tökéletes gyilkosság módszerére, már vagy egy tucat embert megöltem így, de ha elárulnám, meg kéne, hogy öljek mindenkit, aki elolvassa.
2010. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1.: fognám kitörném a nyakát elégetném fogait kiszedném szétzúznám és a hamuval együtt beleszórnám 1 folyóba.

2.: fognám felnyitnám a hasát a vékonybelét a nyaka köré tekerném és felakasztanám vele

2011. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nagyon brutális vagy :D
2011. febr. 6. 23:35
 15/15 anonim válasza:
100%

A lényeg az hogy ne legyen kapcsolat a gyilkos és az áldozat között.Ott bukik be sok gyilkos hogy rokona közeli ismerőse haragosa stb az áldozatnak..Ha nincs kapcsolat , akkor már csak nem kell szemtanú és ujlenyomat vagy dns maradvány és kész..el sem kell tüntetni nagyon a hullát.Bár ha marad is dns vagy lenyomat akkor sem érnek vele semmit ha nincs benne az adatbázisban és nem egyezik egy közeli ismerősel sem..

És ami fontos saját mobilt nem vinni a környékre sem ,csak kiszedett akkuval.

2011. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!