Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan követnétek el egy...

Hogyan követnétek el egy gyilkosságot?

Figyelt kérdés

Na persze nem áll szándékomban megölni senkit, csak sok krimit olvastam 8)


1. hogyan ölnétek meg valakit úgy, hogy sehogy se derülhessen ki, ti voltatok azok?


2. ha biztosan tudnátok, hogy nem derül ki, milyen fantáziadús módon ölnétek meg áldozatotokat?


2010. júl. 21. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
1.+2. kérdés:sehogy..hiába próbálok fantáziálni egy ember megöléséről(ahogy én ölném meg),de egyszerűen mindig megállít a lelkiismeretem:) alapjába véve jó ember vagyok,megölni senkit sem tudnék..persze ezerannyi hibám van,de azért a becsületem,őszinteségem megvan!
2010. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
egyszer beszélgettem egy nyomozóval, azt mondta, hogy nincs tökéletes gyilkosság
2010. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Állítólag nincs tökéletes bűntény, így gyilkosság sem.

Akkor miért vannak felderítetlen bűnügyek? Mert vannak, és nem is kevés. Sajnos.

2010. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
lehet, mert sz*rnak bele :)
2010. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak: JFK gyilkosa a mai napig nincs meg, pedig már majd 40 (37) év eltelt.
2010. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos, hogy JFK gyilkosa nincs meg... Lehet, hogy nem publikálják az igazat... Bizonyos érdekeket sérthetne...
2010. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én valami olyan helyen kapnám el ami nagyon messze van onnan,ahol én szoktam tartózkodni.Minél kevesebb piszokkal,egy laza méreginjekció a nyakába.Kesztyűben vok,nincs ujjlenyomat,a tűt nem dobom el.A csávót elszállítom és elégetem a kazánban,miután feldaraboltam.Ha marad csont azoknak a csatornában van a helyük.Semmi nyom,csönd és rejtély.
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Balesetnek állítanám be. Van jobb(?) dolga is a rendőröknek mint alaposan kivizsgálni ilyen eseteket.
2010. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olcsó módszer: dróthálóba tekerni a testet aminek a két végébe nagy követ raksz és úgy bele egy folyóba/tóba.

A kövek a víz alján tartják a testet, ha egy halász horogja beleakad elszakad a damil. A testet meg a halak elintézik. Mire a rozsda annyira széteszi a dróthálót hogy kibukjanak belőle a csontok addigra már nyugdíjas leszek.

2010. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-22 00:04


Ne gondold, a bátyám furcsa autóbalesetet szenvedett, és már most szóltak, hogy jövő hónap végéig náluk lesz a roncs részletes kivizsgálásra, hogy nem vágta-e el vki a fékcsövet, vagy ilyesmi...

2010. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!