Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a borsodiakat,...

Szeretitek a borsodiakat, Borsodot?

Figyelt kérdés

(Főleg oan írjonb aki nem borsodi) mert rengetegen nézik őket tahónak:S

Az igaz h elég sz*r itt az élet, mer nincs munka meg a rengeteg lusta cigó, de jó oldalai is vannak a megyének!

(L)----> http://www.youtube.com/watch?v=yB5yg4nI3wQ


2010. júl. 18. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem borsodot, bár most nem ott élek.
2010. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyám borsodból származik, kicsi voltam ott laktunk.

Hááát én részemről nagyon örülök, hogy elköltöztünk onnan, anyám meg azt mondja mindig h " de jó lenne visszamenni, ha lenne rá lehetőőség visszaköltöznék."

19/L

2010. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tahók (ott nőttem fel), csak megedzi őket az élet :) Én jobban szerettem, mint Debrecent pl.ahol az ember csak áll és tátja a száját.
2010. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szép hely ,én szeretem ,de elég sok arra a kötözködés.Sajnos ,tényleg az egyik legrosszabb hírű helynek mondják,főleg az etnikum miatt......
2010. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem, egyre jobban idegesítenek. A borsodiak telepanaszkodják a világot a problémáikkal, szerintük aki nem lát mindenhol cigányokat, és nem tartja a "cigánykérdést" a világ legfontosabb problémájának, amivel állandóan foglalkozni kell, akkor az már nem is tisztességes ember. A másik kedvenc szövegük, hogy "bezzeghaidejönnélborsodba", mintha Borsod lenne a valóság és minden más csak álomvilág lenne. Bocs, de Budapest ugyanolyan valóságos, mint Borsod, csak Budapesten 3-szor annyian laknak. Én Bp.-en élek 30 éve, és sohasem volt konfliktusom cigányokkal. Úgyhogy elegem van már kicsit a borsodiak állandó rinyálásából és abból, hogy szerintük kötelező lenne nekem is velük együtt rinyálni. Néha azt gondolom, hogy BAZ megyétől meg kellene szabadulnia az országnak, rögtön megszűnne az az állandó majomház, amit a "cigánykérdés" körül csinálnak egyesek. Sokkal egészségesebb lenne az ország a borsodiak nélkül.
2010. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

ma 13:04:

"Sokkal egészségesebb lenne az ország a borsodiak nélkül."


Szerintem meg pestiek nélkül lenne az :-)


Viccet félretéve, az előítéletes gondolkodásmódod sokkal rosszabb azoknál a borsodiakénál, akik a legégetőbb problémának tekintik a cigány kérdést. Egyébként én kicsit sem ezt tapasztaltam a Borsodban élőkről, te 1-2 fórumhuszár cigány témás hozzászólásaiból általánosítasz. Egyébként balhés romát nálunk Dunántúlon és nálatok Budapesten is nem egyet találni, inkább örülnél, hogy eddig nem futottál össze ilyennel.

2010. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ja és még valamit. Hangoztasd a véleményedet egy falusi kocsmában Borsodban!


Egyébként meg arra vannak az országban a legszebb tájaink!

2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 13:04-es! Tudom én is h mi van Pesten, nem könnyű sehol, de csak nézz utána h itt minden héten vmien gyilkosság van, és (szinte)mindig a cigányok csinálják. Szal sztem okkal panaszkodhatnak az itt lévők. Neked meg nyugi nem mondanám, h gyere le, mert ienekre nincs szükségünk!
2010. júl. 19. 07:21
 9/10 anonim válasza:

drága pesten élő ..

szerintem éljél itt egy kicsit , miskolcon egy féldoboz cigiért leszurnak, tiszaújvárosban a kötekedésből általában késelés lesz ,szerinte mért van nyafogás?

2010. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:42


Na erről beszélek. A borsodiak folyamatosan ezzel az "éljél te is itt"-tel jönnek. Az ország 93%-a nem Borsodban él, fogjátok már fel. A borsodiak egoizmusa valami hihetetlen.

2010. aug. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!