Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeritetek ciki egyedül...

Szeritetek ciki egyedül moziba menni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm / barátőm se kíváncsi (vagy már latta) a Joker című filmre amit a moziban adnak most.Még sose voltam egyedül moziban most lehet,hogy az lesz,mert nagyon kíváncsi vagyok rá. Szerintetek nem gáz egyedül menni? :/


23/L



2019. okt. 18. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már nem is egyszer. Hát most nem tudok mit csinálni. Megveszem/átveszem a jegyet, bemegyek, leülök, onnantól kezdve, hogy elkezdődik a film pedig tök mindegy. Azt gondol más, amit akar. Volt már olyan eset is, hogy volt feleslegben néhány órám, így pont kezdődött olyan film, ami érdekel és bementem rá. Teljesen váratlan volt nekem is. Amúgy nem hiszem, hogy túl sok embernek feltűnne, sose ültem még úgy be, hogy nézegettem, hogy ki kivel megy. Valószínűleg a Joker nekem is egyedüli lesz. Hívtak ugyan, de sajnos pont egyik időpont se jó nekem :/

Én nem tartom gáznak. Már csak azért sem, mert nem feltétlen azért megy valaki egyedüli, mert nincsenek kapcsolatai, sok egyéb oka is lehet

2019. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki az istent érdekel, hogy egy vadidegen egyedül vagy párosával ül a moziban? És ha bármilyen okból érdekelné (mint ahogy nem érdekli), az rád milyen negatív hatással lenne?
2019. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt olvastam es elgondolkodtatott :D

2019. okt. 18. 00:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. De ha pesti vagy elmegyek veled szívesen ha raer a jovohetig. 18l
2019. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Jobb esetben filmet nézni mennek az emberek, nem a mellettük ülőt nézegetik, hogy kivel jött.
2019. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam egyedül menni. Soha senki nem nézett rám furcsán emiatt


21/L

2019. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen szánalmasan utolsó gagyi cikk nem alkalmas arra, hogy elgondolkodtasson, ilyesmire ne a síponthu nevű világlapot válaszd!.
2019. okt. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így párszor. Csak a kaja vétele előtt el kell menni a mosdóba, mert bevinni a félbüfét a klotyóba már figyelemfelkeltő, kicsit fura .:)
2019. okt. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem az, én is rendszeresen szoktam, ha épp senkit nem tudok magam mellé beszervezni.
2019. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
múlt héten én is egyedül néztem meg a Joker-t, mert pont volt pár órám szabad két elfoglaltság között. kicsit érdekes volt egyedül, de miután elkezdődött a film, egyáltalán nem zavart, sőt, még jobban át is tudtam élni. tehát nem ciki, nem rossz:)
2019. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!