Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki egyedül kimenni a Sziget...

Adi95 kérdése:

Ciki egyedül kimenni a Sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az ismerettségi köröm nem jár fesztiválokra, de engem érdekel és el szeretnék menni, szóval egyedül vagyok. Gáz, ha valaki egyedül megy ki egy ilyen fesztiválra? De ha van még valaki aki hasonló helyzetben van az írjon szívesen megyek másokkal is :)

21/F



2016. júl. 28. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ott is össze lehet haverkodni másokkal. De azért meglepne, ha tényleg nem menne egyetlen ismerősöd sem. Lehet hogy összefutsz a volt iskolatársaiddal. De akár még a volt tanáraiddal is :)
2016. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan járnak ám egyedül fesztiválokra, de általában rögtön belefutnak egy-két társaságba, és máris nincsenek egyedül. Ez a lényege a fesztiváloknak. x)
2016. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VNiki00 válasza:
Szia!☺ te melyik nap mesz?
2016. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ahogy érzed
2016. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is egyedül megyek mert a haverom visszamondta és eladta jegyét de ez nem gátol meg benne hogy bulizzak egy jót :)
2016. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jelenleg úgy néz ki, hogy én is egyedül leszek, de ha szeretnél társaságot keresni, akkor nyugodtan írj☺️
2018. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!