Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kötelező egyenruha a sulikban?...

Kötelező egyenruha a sulikban? Vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem manapság a különbségek akkor is kibuknának ha kötelező lenne a viselet.
2010. júl. 16. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Egyenruha?


A katonaságnál. Suliban ökörség.

2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Persze, azokban a sulikban ahol kötelező ott is csak arról van szó hogy még egy dologért perkáljanak a szülők.
2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen felesleges.. Bár mi csak azért hordjuk (ünnepekkor) hogy ne látszódjanak a mélyebb dekoltázsok meg ilyesmi. Amúgy semmi értelme.
2010. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
nekem szimpatikus,csak magyarorszagon szoljak le igy.... egymassal versengo,egymast kikozosito gyerekeknel kifejezetten elony, ha mindenkinek van egyenruhaja.... nem a meno ruha stb szamit.... lasd ABIGEL :-)
2010. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
79%
MII?!!!!!!!!! Hogy a suliban minden nap hosszú ujjú ing és miniszoknya?????? nemhogy belehalnék, de még iskolába se tudnék menni, mivel szoknyában nem lehet bicózni! hamar felejtsétek el hogy ünnepeken kívül muszáj legyen, mert rémálmom lesz!
2010. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
ugyan, ez olyan álságos megoldás .. a hatalmas különbségek még ugyan úgy kiütköznének egyenruhában is
2010. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jo otlet. Annyi ilyet lattam, hogy a gyerekek azert piszkalnak masokat, mert nem a legujabb divat szerint oltozkodik, nem simul a tobbi koze, vagy nem markas ruhakat hord. Biztos, hogy az egyenruha a bantalmazas ellen nem megoldas, mert a f.aszfejek mindig talanak okat arra, hogy cseszegessenek, ha nem a ruha, akkor a hajszin, testsuly, vagy barmi, de az egyenruhaval legalabb egy ok eltunne, es azt sugallna, hogy a gyerekek egy kozossegbe tartoznak, es talan feltunne nekik, hogy nem attol lesz jofej valaki, hogy meno ruhakat hord.
2010. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom,talán jó ötlet,pontosan azért amit előttem írtak.Végülis ha nem egy ósdi,nagymamis egyenruha,még szívesen fel is venném:)

16/L

2010. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó lánnyal osztom a véleményem, leszámítva hogy ne "nagypapás" legyen :D


f/18

2010. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

ha jól nézne ki (nem valami ősidőkbeli rusnyaság), háromféle minőségben adnák ki (tehát nem kellene fagyoskodni/hőgutát kapni ugyanabban a darabban), szerintem jó ötlet.


az tény, hogy ha kötelező lenne, ugyanúgy megmaradnának a különbségek, sőt, leleményesek lennének a diákok, tele lenne minden kitűzővel, biztosítótűvel, hajpántokkal és csuklószorítókkal. :)

de legalább nem lenne ennyi dekoltázsmutogatós eset.

2010. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!