Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül, akit...

Van itt rajtam kívül, akit érdekel, hogy más emberek mit gondolnak róla? Akár idegenek is!

Figyelt kérdés
Pl én szeretnék fiúsan öltözni, de nem teszem, mert nem szeretném, hogy az emberek furcsán nézzenek rám (akár idegenek az utcán, akár ismerősök). Most ez csak egy példa volt. Tudom, hogy az a menő, hogy "kit érdekel a többi ember", de azért hátha vannak még ilyenek rajtam kívül... Erre lennék kíváncsi! Van köztetek ilyen, aki ezt elismeri magáról?
2010. júl. 16. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én (néhány kivételezett helyzetű embertől eltekintve) leszarom, hogy mit gondolnak rólam.
2010. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menőség kérdése... Minél kevesebb valakinek az önbizalma, annál többet foglalkozik azzal, hogy ki mit gondol róla.
2010. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Én sajnos túlságosan figyelek arra, hogy mások mit gondolnak rólam. Ez pedig nagyon nem jó :( El tudja rontani a napom egy kicsit negatív megjegyzés is.

20/L

2010. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Engem érdekel hogy mit gondolnak rólam. Ezért próbálok meg minnél nőiesebb lenni, csinos, ápolt, stb, meg szeretem ha megnéznek az utcán, és jókat gondolnak rólam. Mert akárki akármit is mond, ha meglátsz valakit, akit nem ismersz, akkor először a külseje alapján ítéled meg, és ha először negatívan ítélnek meg, akkor később már nem tudsz az első benyomáson javítani.
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 18/L voltam ^^
2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a saját igényei miatt is lehet ápolt, nem csak azért, hogy megfeleljen mindenféle idegennek. Attól, hogy valakit nem érdekel, hogy mit gondolnak róla, nyilván nem fog úgy járni, mint egy csöves.
2010. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13.46-ossal értek egyet a leginkább.


Bár én inkább átmenet vagyok a két tábor között, érdekel is meg nem is. Valamilyen szinten kell, hogy érdekeljen mert emberek között élek, de egy bizonyos határon túl nem.


Magamnak vagyok tiszta, ápolt, rendes stb. Mindigis utáltam az olyan emebereket pl. akik azon csámcsognak, hogy az a másik nő, hogy vehetett fel bikinit amikor olyan kövér, pattanásos stb. Pff...nem mindegy!? Ha ő úgy érzi jól magát, egészségére válljon. Az a lényeg, hogy ÉN jól érezzem magam.


Egyébként tényleg fontos az első benyomás, amit 50%-ban a külső határoz meg, de talán még fontosabbak a mozdulatok, mimika, báj stb. Jahh és annyit tennék hozzá, hogy lehet az első benyomáson változtatni:)


L/18

2010. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En regen masoknak akartam megfelelni, es szarul ereztem magamn raadasul nem tudtam nekik megfelelni, ok pedig kezdtek elvarasokat tamasztani. Miota nem erdekel masok velemenye, nincsenek elvarasok es sokkal normalisabban tudok elni.
2010. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
néhány ember véleménye érdekel (család,barátok), de a többiek egyáltalán nem. a külsőmre nagyon igényes vagyok, de magam miatt:) általában tetszem az embereknek,és kedvelnek,szerintem pont azért, mert nem akarok megfelelni. próbáld ki!;)
2010. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!