Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyit nem illetek? (Kérdésed...

Ennyit nem illetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,történetesen a legjobb.

Mind a ketten 24L vagyunk.

16 éves korunk óta legjobb barátnők vagyunk.

A töténet:


Közép sulis éveimben jött egy új lány nem volt jó mondú,és könyvmoly volt szín ötös tanuló.

Senki nem szolt hozzá normálisan,volt egy lány aki most a barátnője (nekem nem mert bunkó)

Mindig szekálta hogy mivan könyvmoly,hajléktalan,a lényeg hogy fikázta.

Én voltam az a lány aki melledte ált,barátnők lettünk pár hónap múlva már elválaszthatatlanok voltunk.

És most pedig várandós de van ez a lány aki a barátnője (aki lefikázta tini korába)

Egyre többet vannak együtt jó velem azért többet van.

De őt megkérdezte mi legyen a baba neve engem meg sem kérdezett.

Még azzal büszkélkedett hogy XY mondta hogy mien jó a hangzása és a többi.

Ez engem nagyon bánt!!

Titeket is bántana?

És van egy kérdés amit nem akartam feltenni elborult az agyam,kérem akik oda irtak azok ide ne.

Köszönöm.

Én csak a többi véleményére vagyok kiváncsi,elmondom mért... mert ti már ott elmondtatok mindennek itt nem kell.

Köszi

Mit csináljak?

Kinek van igaza?

Nem illetek ennyit?


2010. júl. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Összebarátozom vele!!
2010. júl. 15. 20:08
 42/59 A kérdező kommentje:
Szerintetek mocskos ember vagyok?
2010. júl. 15. 20:50
 43/59 anonim válasza:

Nem vagy mocskos, de szerintem 24 éves sem vagy!

Abból, ahogy írsz, kb. 13-14 éves lehetsz!

Ugye?

2010. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

Atyaég :(

Ez Magyarország??? ;)

2010. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mekkora probléma! Ne viccelj, hogy ezen túrázol. 1. már egy ideje kikerültetek az iskolából, azóta nagyon megváltozhatott az a lány. 2. egy embernek lehet több barátja, ettől még nem lesz leírni való, gonosz ember


Ha minden igaz te köppködtél a barátnődre a névválasztás miatt egy előző kérdésben. Na, ez bőven elég hozzá, hogy eldöntsük milyen ember is vagy! A maival csak tetézted! Szerintem sürgősen változtass a hozzáállásodon, mert így végül még a barátságotok is meg fog szakadni.

2010. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:

te eszméleten hülye vagy!

nem csoda h nem téged kérdezett és hanyagol!

hazudozol össze vissza!

pfff...szánalom!

2010. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Jól van lehet nem vagyok normális,de én képes vagyok mindent a szívemre venni.

És lehet nem én túlzok,hanem vele szemben bunkóság!!

Nagyon ismerem a lányt,mert barátnőmnél ott volt.

Mikor kérdez tölem a barátnőm valamit és válaszolok azt mondja te hülye.

Szóval sajnos nem tudok vele kijönni,tegnap kimentem hozzájuk ilyen bunkón

Hát te mit keresel itt?

Ti nektek nem esne rosszul?

2010. júl. 16. 10:49
 48/59 anonim ***** válasza:
A csaj sem egyszerű (vagy éppenhogy túl egyszerű), de te sem vagy egy matyóhímzés! Jól kifogtátok egymást! Kezdem sajnálni a barátnődet, ha ilyenek a barátai.
2010. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy mindenki a barátnőmet sajnálja,mert ő szegény mert ilyen vagyok.

Akkor ennyi volt szépen elmegyek hozzá és megmondom neki legyen boldog a barátnőjével.

Nem számit semmi,a 8 év sem,SEMMI

Mindenki így látja lehet én lennék rossz??

Nem zárhatjuk ki!!

De nekem jó képet kell vágni a bunkósjodásához?

Persze én mit képzelek magamról.

:( Teljesen ki vagyok már senkihez nem tudok jó lenni.

Barátom megért azt mondja,hogy ne törödjek vele érezzék jól magukat.

De annyi szép emlék a közös nyaralás,meg nagyon sok mindenen keresztül mentünk.

De sajnos ez már a múlt.

:((

:"(

2010. júl. 16. 15:28
 50/59 anonim ***** válasza:
61%

Jaj ne siránkozz már.. igy emg ugy a 8 év....

és? elmúlt! ennyi.. van ilyen volt és elsz is. szerintem túl fogod élni. vannake mbereknek angyobb problémájuk is. és egy barátsághoz 2 ember kell és össze veszéshez is ..sajnálom hogy csak te a barátnődet okolod. nem néztél magadba hogy talán nem tudta elviselni a hisztidet, meg a kéyneségedet. lehet hogy azért volt eddig veled mert ahogy mondtad csak te voltál neki de msot talált ujakat és pápá-t intett. ( ha igen csunya dolog volt a barátnődtől) de igazán ez nem si barátság. és én akkor is a barátnődet sajnálom.. eltudom képzelni mit kellett elviselni veled. ( talán hogy elfogyott a szájfényed vagy épp rád nézet valaki az utcán) -.-

és téged mit bánt hogy kitől kér tanácsot a gyereke nevéről.az Ő gyereke akkor gondolom hagy ő döntse el már hogy kitől kér tnaácsot és kitől nem... ( én nem csodálkozom hogy nem téged kérdezet, még a végén azért is ide irtál volna hogy nem szépen kérdezte.) ennyi .pont.

2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!