Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyit nem illetek? (Kérdésed...

Ennyit nem illetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,történetesen a legjobb.

Mind a ketten 24L vagyunk.

16 éves korunk óta legjobb barátnők vagyunk.

A töténet:


Közép sulis éveimben jött egy új lány nem volt jó mondú,és könyvmoly volt szín ötös tanuló.

Senki nem szolt hozzá normálisan,volt egy lány aki most a barátnője (nekem nem mert bunkó)

Mindig szekálta hogy mivan könyvmoly,hajléktalan,a lényeg hogy fikázta.

Én voltam az a lány aki melledte ált,barátnők lettünk pár hónap múlva már elválaszthatatlanok voltunk.

És most pedig várandós de van ez a lány aki a barátnője (aki lefikázta tini korába)

Egyre többet vannak együtt jó velem azért többet van.

De őt megkérdezte mi legyen a baba neve engem meg sem kérdezett.

Még azzal büszkélkedett hogy XY mondta hogy mien jó a hangzása és a többi.

Ez engem nagyon bánt!!

Titeket is bántana?

És van egy kérdés amit nem akartam feltenni elborult az agyam,kérem akik oda irtak azok ide ne.

Köszönöm.

Én csak a többi véleményére vagyok kiváncsi,elmondom mért... mert ti már ott elmondtatok mindennek itt nem kell.

Köszi

Mit csináljak?

Kinek van igaza?

Nem illetek ennyit?


2010. júl. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan hanyagold ezt a témát. Biztos van oka, hogy miért nem kérdezett téged. Ha ennyire éredkel, kérdezd meg tőle, de ne járasd le magad mégjobban. Én ebből az újabb kérdésből azt látom, hogy iszonyatosan éretlen vagy, és próbálod magad menteni.Hát fölösleges.
2010. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
"Ennyit nem illetek?" - ez mit jelent magyarul?
2010. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet hogy túlreagálod,de igazad van.Amúgy meg minden terhes nő azt hiszi hogy körülötte forog a világ,rá kell hagyni,majd rájön..
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bennem van a hiba de nem ertem a kerdest.
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!! Csak azért irtam ki mert szégyelem magam ami végett azt irtam.
2010. júl. 15. 19:17
 6/59 A kérdező kommentje:
elötti
2010. júl. 15. 19:18
 7/59 anonim ***** válasza:
88%
nyuszika, akárhányszor teszed fel ezt a kérdést és akármilyen formában, akkor is egy buta, önző, kis liba maradsz....
2010. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaaaaan???
2010. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Egy kicsit lehet hogy túlreagálod,de igazad van.Amúgy meg minden terhes nő azt hiszi hogy körülötte forog a világ,rá kell hagyni,majd rájön..

Neki köszönöm nem az utolsónak

2010. júl. 15. 19:20
 10/59 A kérdező kommentje:
Miért vagyok Őnző?? Meg liba?
2010. júl. 15. 19:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!