Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyit nem illetek? (Kérdésed...

Ennyit nem illetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,történetesen a legjobb.

Mind a ketten 24L vagyunk.

16 éves korunk óta legjobb barátnők vagyunk.

A töténet:


Közép sulis éveimben jött egy új lány nem volt jó mondú,és könyvmoly volt szín ötös tanuló.

Senki nem szolt hozzá normálisan,volt egy lány aki most a barátnője (nekem nem mert bunkó)

Mindig szekálta hogy mivan könyvmoly,hajléktalan,a lényeg hogy fikázta.

Én voltam az a lány aki melledte ált,barátnők lettünk pár hónap múlva már elválaszthatatlanok voltunk.

És most pedig várandós de van ez a lány aki a barátnője (aki lefikázta tini korába)

Egyre többet vannak együtt jó velem azért többet van.

De őt megkérdezte mi legyen a baba neve engem meg sem kérdezett.

Még azzal büszkélkedett hogy XY mondta hogy mien jó a hangzása és a többi.

Ez engem nagyon bánt!!

Titeket is bántana?

És van egy kérdés amit nem akartam feltenni elborult az agyam,kérem akik oda irtak azok ide ne.

Köszönöm.

Én csak a többi véleményére vagyok kiváncsi,elmondom mért... mert ti már ott elmondtatok mindennek itt nem kell.

Köszi

Mit csináljak?

Kinek van igaza?

Nem illetek ennyit?


2010. júl. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim válasza:

Nézd, nagy nehezen hámoztam ki a lényeget a kérdésedből,mert nem értem ezt az "illetek" szót.Sztem ilyen nincs a magyar nyelvben.


Ha ő nem foglalkozik veled, sztem nem is a barátnőd.Ha nem a barátnőd, akkor meg mit érdekel téged kitől kér tanácsot?

Véleményem szerint egy babának nevet a szüleinek kell adni, nem pedig a barátnőknek....Szakadj le a csajról!

2010. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Nem járattam le mert szerencsére nem az lesz a neve amit irtam. Teljesen más.
2010. júl. 15. 19:53
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, komolyan! Most adok tanácsot neked másodszor és utoljára, mert az előző kérdésednél is végül én lettem a barom, pedig csak segíteni akartam. Nem hiszem, hogy ott viháncolnának az ablakod alatt, ha ennyire nem lennének rád kíváncsiak, úgy hogy szedd össze magad szépen, vágj jófejet a dologhoz és menj ki hozzájuk! Kit érdekel, hogy bunkó az a másik, lehet, hogy azóta megváltozott és megbánta bűneit, szóval kifelé, kérdezd meg mosolyogva mi van a babával, a barátnőddel és a harmadikkal, aztán sétáljatok egyet. Fél óra után lelépsz, ha azt akarják maradj, úgyis mondják, ha nem, akkor meg volt feléjük az első lépés, legközelebb jobban sikerül.
2010. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

19:53 Köszönöm hogy ennyire megértesz,és tanácsot is adsz.

Nem ugy nevetgélnek csak hallodtam mikor elmentek hogy nevedtek.

Lehet megteszem amit mondassz!! Mert csak sírok és sírok valamit lépni kell.

2010. júl. 15. 19:57
 35/59 anonim válasza:
Attól hogy nem az lesz a neve még rendesen lejárattad.
2010. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
:( Irok a gyakorikérdések.hu-ra hogy töröljék mert nem birom ki
2010. júl. 15. 20:01
 37/59 anonim ***** válasza:
10%
Kell kotel?
2010. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
84%

"Segitséget kérek és csak a linkelgetés és a megalázás van.

Ez Magyarország??Mért nincs összetartás segités? "


Te jószagú málnabokor... huh...

Honnan a bánatos... lótúróból gondoltad, hogy te itt egy nyilvános fórumon mocskolsz egy terhes nőt és a még meg sem született kislányát, és majd mindenki "összetart veled"? ... ....

2010. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Ennyit nem illetek? = Ennyit nem érdemlek meg? Zala megyéből származom, ott használják ezt a szót az idősebb emberek. Amúgy fölösleges töröltetned a kérdésed, ez egy anonim oldal, senki nem tudja ki vagy. Amúgy 8 év alatt megváltozhatott a másik csaj, akit b.nkónak tartasz. Mindenkinek esélyt kell adni arra, hogy megváltozhat. 16 évesen még éretlen gyerek volt, nem kell az alapján megítélni egész életére. SZerintem menj oda hozzájuk, és barátkozz a másik csajjal is, hátha már normális. És ne sírj, és ne szégyelld magad, azért nem olyan szörnyű dolog ez.
2010. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Nem értitek hogy nfejű barom voltam bárjóvá tehetném?

Egy börtönből szabadult emberrel nem csinálják ezt.

Nagyon megbántam és vissza akarom csinálni!! :((((

2010. júl. 15. 20:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!