Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz amit tettem?

Nagyon gáz amit tettem?

Figyelt kérdés
A szembe szomszédom ma begyújtotta a utcáján (az árokban) a száraz füvet!Bepipultam és átmentem ,leöntöttem a tüzet egy vödör vízzel!Neki természetesen nem tetszett, de én nem szóltam semmit!Meghalunk a hőségtől,a lakásban meg nem lehet megmaradni a füsttől!Gondolom ez a tettem elfog terjedni a faluban és bunkónak fognak tartani!Nektek mi a véleményetek?
2010. júl. 15. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát, én nem tartanálak bunkónak. Bár tudom ez nem nyugtat:)

De ilyen melegben én sem örülnék neki, ha még ezt is el kellene viselnem.

2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ember már ne is haragudj de normális a szomszédod? Van majd 40 fok és tüzet gyújt. Rakja félre vagy gyújtsa be máskor/máshol rádásul ha az én szomszédom idefüstölögne az ablakom alá én sem örülnék neki. Lehet hogy szép szóval kellett volna közölnöd de nem gáz majd kiszárad a gaz aztán begyujtja máskor.Igy járt minek gyujtotta be?
2010. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Felénk ( és nagyon sok helyen) ebben a hőségben tűzgyujtási tilalom van. Még a saját kertemben sem égethetek gallyat vagy gazat. Utcán pedig semmiképp! Felgyulladhat a fél falu emiatt!

Ha valahol tüzet gyujtanak,komoly összegű büntetés jár érte a Polgármesteri Hivataltól.

2010. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek a válaszolókkal. Ha meg elmondja a faluban, nem téged fogják leszólni, hanem őt, hogy ennyi esze van! Nagyon is jól tetted! Ha kigyulladna a házatok vagy akárkié, majd nézne!
2010. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon korrektül és kellő önuralommal jártál el.

Én lehet, hogy a gatyájában gyújtottam volna tábortüzet.

2010. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát eléggé az vagy. Neked hogy tetszene, ha fűnyíróznál és a szomszéd átmenne és kihúzná a nyírót egy szó nélkül?
2010. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
NEGYVEN! FOGBA TÜZET RAKNI? AKKOR MENJ KI ÉS TE IS RAKJ TÜZET! Lehet, hogy nincs joga, de akkor is!
2010. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jav:fokba
2010. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jav. "fokban"
2010. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Siettem, és elírtam :)! Kár ezen lovagolni!A lényeget úgyis leírtam! Aki szerint gáz, az az ő baja, szerintem nagyon is jól cselekedett, mert nagy baj is lehetett volna belőle!
2010. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!