Orvosisok, orvosok!?

Figyelt kérdés

Már rég eldöntöttem, hogy orvosira megyek, mostanában mégis elbizonytalanodtam. Meglátásom szerint nem nőnek való feladat, nem mintha egy nő nem lenne képes rá, hanem a családi élet miatt.. nagy családot szeretnék, de egyetem mellett ugyebár nem lehet szülni -azaz, hogy lehet, csak nem érdemes.- és ha azt akarod, hogy az a gyerek ne abba szülessen bele, hogy a szülei nem tudják eltartani, nincs elég idejük foglalkozni vele, akkor inkább szakosodás után érdemes családalapításon gondolkodni (?)... de közel 30-hoz azért már nem az első gyereket kellene szülni....

A tulajdonképpeni kérdés: a szakosodás is annyira nehéz és annyi időt igényel, mint az első 6 év? mellette lehet család, gyerek úgy, hogy mindenre jusson idő?


2010. júl. 5. 09:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Orvosis vagyok.

Az orvosi szerintem nonek valo, aki nem akar sok gyereket es a csalad alapitas a fo szempontja. Az orvosi egyszoval karrierista noknek valo. Inkabb ferfiaknak ajanlanam. Elso 6 evben gyereket szerintem el lehet felejteni. Rezidens kepzes utan a legerdemesebb ha akar az ember. A baj ott szokott lenni, hogy ezek a karrierista no egyetemista tarsak gyereket vallalnak de persze mellette kell a karierrjuk is legyen, igy a gyerek elhanyagolt lesz az anya altal. Ami szerintem sulyos!

2012. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!