Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjek abban az egy...

Mihez kezdjek abban az egy évben, amikor már leérettségiztem, de nem vettek fel oda, ahova akartam menni, így megpróbálom jövőre? Okj, nyelvtanulás, munka?

Figyelt kérdés
nem tündöklöm az érettségi eredményeimmel, és egyre jobban úgy tűnik,hogy nem fognak felvenni. mit kezdjek ebben az 1 évben?
2010. jún. 18. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a +30 pont nem sokat ér.

Mire elvégzi, addigra már kötelező lesz min. egy emelt.

Nyelvvizsga + emelt max. plusz pont.

Az érettségi százalékokon kell javítani...

2010. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

h érted ,hogy addigra kötelező lesz egy emelt? jövőre kötelező egy emeltet csinálni, akkor arról már szólniuk kellett volna, nem?

nekem borzasztó sokat számítana az a 30 pont, másfelől,meg megbízható forrás szerint soha ilyen rosszul nem sikerültek még az érettségik,úgyhogy az én pontszámom tavaly előtt,amikor könnyű volt, és kevesebben jelentkeztek egy elismertebb fősulira is lazán elég lett volna..

úgy néz ki,hogy okj-zni fogok, ezt kb mennyi ideig tart elvégezni és milyen tanrend van? ( napalli, naponta hány órás) mert mindenképp dolgoznék mellette..

2010. jún. 20. 21:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Hova szerettél volna menni?
2017. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Menj nyelvvizsgára
2017. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!