Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Külföldön nyelvtanulás, és...

Külföldön nyelvtanulás, és munka? Link van, véleményt írnátok?

Figyelt kérdés

17 éves leszek nyáron, és szeretnék kimenni angliába hogy megtanuljak jobban angolul és szerezzek egy kis pénzt. Ezt a linket találtam,ti mit szóltok hozzá? Nekem kicsit fura,hogy kb minden ingyen van (szállás,ennivaló) és még fizetnek is rendesen... Ráadásul nem írják hogy hány éves kortól lehet menni... Köszi a véleményeket!

[link]


2010. okt. 2. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eletkor ott van. 18-35. Furcsanak csak egyet talalok benne. Heti munkaido 48 ora. Egy kicsit sokkalom. Ez nem konnyu munka, gyerekkel foglalkozni. 48 ora hosszu ido, 5 nap alatt. Szerintem nincs benne semmi fura, de meg egy evet varnod kell, ha csak 17 leszel a nyaron. De nezd meg megegyszer. Csak akkor dolgozhatsz a gyerekkel ha tarsalgi szintu angol tudasod van, amugy konyhamunkara jelentkezhetsz. Noveld angolodat, jovore nem, de utana kimehetsz, megprobalhatod.
2010. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!