Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Összetett kérdés, aki válaszol...

Összetett kérdés, aki válaszol annak megköszönöm!?

Figyelt kérdés

Szóval az Alkotmányvédelmi Hivatalba vagy a Nemzetbiztonsági Szakszolgálathoz szeretnék bekerülni.

Azt találtam ki, hogy érettségi után (kb. 390-410 pontom lesz mindenből középszint) jelentkezek mindkét szolgálathoz és mondjuk felvesznek az egyikhez. Érettségivel őrmester lennék. Majd amint lehet jelentkeznék a Nemzeti Közszolgálati Egyetem nemzetbiztonsági alapképzésére (3 éves képzés, amire civilek nem jelentkezhetnek). Ez után pedig rögtön előléptetnének hadnaggyá?


Én az eddigi keresgéléseimből ezt találam a ,,legegyszerűbbnek'', hogy nb. tiszt lehessek.


Szerintetek ezt így meg lehet valósítani, vagy van egyszerűbb lehetőség is? Köszönöm a válaszokat



2018. jún. 29. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz már valamilyen diplomával kell rendelkezned az NKE-ről, illetve munka tapasztalattal...
2018. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A felveteli követelményeknél nem szerepel hogy diploma kell, csak az hogy valamelyik szervnél kell dolgozni.


És azért írtam, hogy amint lehet.

2018. jún. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!