Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkák, ahol egyedül lehetek?

Munkák, ahol egyedül lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz ember vagyok, csak szeretnék valami munkát, amit magányosan végezhetek.

Nincs olyan munka, ahol soha senkivel nem Kell kommunikálni, ezt is tudom, szóval nem baj, ha néha pár szót, mondatot muszáj váltanom. De jó lenne, ha a munkám nagy része, gondolkozás, elemzés, írás vagy valami ilyesmi lenne.

A könyvelô már kilôve, nagyon rossz vagyok matekból.

Köszönöm elôre is.

18/L



2017. dec. 14. 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9 Ezzel én is így vagyok, a logikai feladatok mindig jól mennek, és szeretem is ôket. De a matek mégis más, az tényleg nem tud semennyire érdekelni, és csak szenvedés nekem.
2017. dec. 15. 15:24
 12/17 anonim ***** válasza:
valamilyen szerelő vagy sofőr.
2017. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Senkit nem zavar, hogy a kérdező lány?

Kérdező, neked kórosan alacsony az önbizalmad! Már rögtön az első szavad, hogy rossz ember vagy, utána meg lebutázod magad. Nem vagy se rossz, se buta. Nem az a megoldás, hogy apácának állsz, hanem hogy nyitsz az emberek felé, akik nem fogják leharapni az orrodat, hanem barátsággal fognak reagálni a barátságosságra.

Hogy ajánljunk szakmát, ha azt se tudjuk, mi érdekel, mi a kedvenc területed? De a gondolkozás, elemzés, írás érteliségit kíván, vagyis felsőoktatást. A közgazdászhoz kell a matek, a mérnöknek kell a matek. Az újságíráshoz kommunikálni kell. Az irodalomhoz meg tehetség. A politológus valószínűleg nem hiányszakma. Esetleg fordítás, ha jó vagy nyelvből. Legalább azon gondolkozzál, hogy melyik egyetem érdekel.

2017. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 Köszönöm a választ, de egyelôre nem ajánlást kértem vagy tanácsot, csak olyan munkákat felsorolni, amit egyedül lehet végezni. Írhatnék persze az érdeklôdési körömrôl is, kedvenc tantárgy meg minden, de gondoltam így is elég rövid azoknak a foglalkozásoknak a listája, amilyenre vágyom.

És tudom, hogy nagyon önbizalomhiányos vagyok, nem véletlen küldtek pszichológushoz, jártam csoport terápiára, pszichiáterhez és gyógyszert szedtem. De nem lett jobb. Szóval csak próbálnám beérni azzal a munkával , ami van.

2017. dec. 16. 23:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Jai, azt elfelejtettem írni, hogy nyelvbôl viszont mondhatni jó vagyok, és szeretem is, nagyon sokáig szakfordító szerettem volna lenni, de amennyire én tudom, manapság már nem nagyon jósolnak jövôt ennek. Fôleg mire eljutnék oda, hogy hivatásos szakfordító legyek.
2017. dec. 16. 23:50
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja, ha te mindenre nemet mondasz (mért ne lenne a fordítóknak jövőjük?), akkor tényleg mehetsz utcát söpörni, azt egyedül kell.

Önbizalomhiány ellen nem gyógyszer kell (nem betegség!) meg nem pszichiáter, hanem egy olyan pszichológus, aki hatással van rád. Mennyi ideig jártál pszichológushoz?

2017. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Oké, akkor azt szeretném leszögezni, hogy nem ismersz, kedves utolsó. Bármennyire is klisé, semmit nem tudsz rólam, se arról hogy miért is kellett gyógyszert szednem. Nem, tényleg nem az önbizalomhiány miatt.

Miért ne lenne jövôje a fordításnak? Mesterséges intelligencia? Sokat hallani

már most, hogy ilyen-olyan fordítóprogramokat fejlesztenek és sikereket érnek el.

2017. dec. 17. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!