Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel a középsz...

NextBack kérdése:

Hogyan készüljek fel a középszintű matek érettségire egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy 4-es érettségim már, de tovább tanuláshoz duplázni szeretnék és úgy legalább 85% kellene.

Mivel most kezdeném el, így emeltet inkább kihagynám, a felsőoktatás megkezdésével akarnék, majd külön tanárhoz járni.

Hogyan tudnék felkészülni egyedül, hogy biztosan meglegyen a 85+%?, 2018 ,májusi vizsgaidőszara mennék.


2017. dec. 10. 14:49
 1/2 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:

Csak azt az egyet tudom javasolni,hogy gyakorolj minél több

érettségi feladatot és ellenőrizd le magadnak a megoldókulccsal az internetről.Ha voltak olyan anyagrészek,amit hiányosnak érzel ezek után,akkor azokat gyakorold be régi órai feladatot megoldod önállóan majd ellenőrzöd magad.

2017. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is májusban érettségizek. Én úgy készülök a matekra, hogy megvettem az [link] középiskola anyagát (4000 ft) ez az összes témakört tartalmazza, és elég jól elmagyarázza a videókban a fickó az anyagot. Utána a [link] oldalon begyakorlom az easymaths-en tanult anyagokat témakörök szerint. Zárásként pedig kitöltök egy régebbi érettségit. Ja és hetente 1x járok magántanárhoz is.


Úgy tűnik nekem beválik ez a módszer, mert eddig minden próbaérettségit 80% fölé írtam meg, pedig alapvetően nincs érzékem a matekhoz.

2017. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!