Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségek vannak a...

Milyen lehetőségek vannak a továbbtanulásban?

Figyelt kérdés
Hamarosan végzős leszek és nagyon foglalkoztat a továbbtanulás. Gondoltam a helyi főiskolára, ahol intézményi kommunikátor szakra jelentkeznék, de sajnos akármennyire is tetszenek a tantárgyak, nem tudom hol lehetne ezzel elhelyezkedni. Sajnos a saját szakmámban (elektronikus grafika) nem tudok tovább lépni, mert az egyetem nagyon drága és így mindenféleképp máshova kell menjek. Ha tudnátok valamiben segíteni megköszönném :) akár ha leírja valaki, hogy hol lehet intézményi kommunikátor végzettséggel elhelyezkedni az is sokat segítene! köszönöm
2007. nov. 24. 11:56
 1/1 anonim válasza:
100%
Önkormányzatok, vállalkozások, alapítványok, államigazgatási, érdekvédelmi és civil szervezetek felsővezetése. Ezeket a helyeket általában pályáztatás útján töltik be, de ha megtalál egy fejvadász, az is sokat segít. Úgy gondolom, már a tanulmányok közben nagyobb rálátásod lenne a szakmára, végzősként állásbörzére is érdemes menni. Kicsit messze van az elektronikus grafikától, de biztos utánanéztél a követelményeknek is...
2007. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!