Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség kéne felvételivel...

Segítség kéne felvételivel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Egy olyan intézményt is bejelöltem amibe valószinüleg elérem a ponthatárt de nem akarok oda jelentkezni mert találtam egy számomra jobb szakképzést amit ha majd elvégzek oda jutok be ahova szeretnék. Azt szeretném kérdezni hogy ezt az intézményt még ki tudom e törölni a listámból vagy csak a felvételi sorrendet tudom modosítnai? Még nem érkezett meg az értesítő a jelentkezésről!


Várom választaitokat remélem tudok segíteni. Egyébként a felvinek is irtam levelet de egy hét a várakozási idő míg válaszolnak.


2010. máj. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem törölni is lehet, csak hozzáadni nem. De teljesen mindegy, ha nem akarsz odamenni, hát nem mész. Nem írakozol be ha felvesznek, és el van intézve.

De még is milyen képzésre gondolsz, ami után felvesznek oda, ahová szeretnél menni?

2010. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod a sorrendet módosítani. Ezt tedd az utolsó helyre!
2010. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ezt nem vágom. Egy olyan képzést akarsz végezni, ami nem a lsitádon van, szal ahhoz nem kell felvételizned? Mert akkro végülis tökmindegy hová vesznek fel, egyszerűen nem iratkozol be és kész.
2010. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ez a helyzet hogy ez van az utolsó helyen 3 helyre jelentkeztem egy biomérnökire egy biosz alapszakra és egy egészségügyi szervezőre.

Elrontottam a nyelvvizsgát ezért az elő nem jöt össze de így az a helyzet hogy a matek jól sikerült de az infón múlik, hogy melyikbe jutok be ha 85 lesz az infó akkor másodikba bejutok, de hakevesebb egy pontal is akkor az utcsóba kerülök beés azóta rájöttem hogy tanár szeretnék lenni nemtom miért, úgy érzem. De akkor ennyi lenne ha felvettek nem iratkozok be? És akkor sem a támogatott idő nem veszik el és nyugodtan mehetek szakképzésre abba se zavar be?

2010. máj. 14. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmibe nem zavar be. Ha nem akarsz, ne iratkozz be. De azért nézd meg felvin, lehet-e törölni a jelentkezést, mert így más elől viszont elveszed a helyet.
2010. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretném törölni de akkor tényleg csak annyi hogy nem iratkozom be és megyek szakképzésre. Köszönöm
2010. máj. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!