Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MI fontosabb? TAnulas gepezes...

MI fontosabb? TAnulas gepezes vs hobbyk?

Figyelt kérdés

13 eves vagyok es nem tom mi fontosabb

1.tanulljak sokat es kevesebb sport(szerintem ez)

2.keves tanulas es sok sport

3.keves tanulas es szamitogepezes,hobbi ,kevesebb sport

En egyelore kozepesen tanulok,ennek ellenere 1. tanulo vagyok,sokat gepezek meg kimgyek es focizok , ha van idom tobb orat is hetvegen


2010. ápr. 30. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
17/F vagyok. A legfontosabb az, hogy jól érezd magad. Pl. egy átlagos délután hazamész, kezd azzal, hogy pihensz/alszol kicsit, utána tanulj meg nagyjából mindent, ezzel szerintem 5-6-ra simán végzel, utána mozoghatsz, este meg kikockulhatod magad...
2010. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval. : ) amúgy meg személyes vélemény h a sportot nem lehet elhagyni a tnaulás kedvéért : )
2010. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb. 13 évesen ezen gondolkoztam, aztán úgy döntöttem,hogy tanulás + gép (mert neten is lehet tanulni játék mellett). Hááát kirándulni, játszani, sportolni nem mertem elmenni itthonról,nehogy a tanulás rovására menjen. De tökre elhíztam...Majd gimiben kezdtem el sportolni újra naponta annyi órát,amennyit gépeztem és tanulni is kevesebbet valamivel. Pár éve leszoktam a gépezésről (csak a legfontosabbak,pl. levelek,vagy 1-2 fórum) és így elegendő idő van tnaulásra, sportra. Szerintem a sportot sose sose sose hagyd el,jobb,mint a gépezés vagy akármelyik hobbi!!!!
2010. máj. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanulást is szelektíven kell végezni. Töménytelen mennyiségű felesleges hülyeséggel tömik az ember fejét középsuliban, azokra koncentrálj amire szükséged is lesz: nyelvek + továbbtanuláshoz szükséges tárgyak. Többit szard le mert annyit is ér.

Sport rovására sose menjen tanulás, épp ezért.

Gépezés azért sok mindent jelenthet, vannak hasznos tevékenységek géppel, meg vannak időpocsékolások is (pl. WoW)

2010. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosz szepen nagyon a valaszokat
2010. máj. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!