Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ortopéd Szakorvos szeretnék...

Ortopéd Szakorvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most éretségizem nagyon jó tanuló vagyok. Orvosira szeretnék járni, mivel jó tanuló vagyok és mondjuk nem annyira jól írom meg a felvételit attól még van esélyem be jutni? Előre is köszönöm a választ. bunkók kíméljenek!
2010. ápr. 27. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok bunkó attól, hogy nem kíméllek. Nem tudom, hol vagy te nagyon jó tanuló, de érettségi előtt egy héttel illene tudni, hogy az érettségi két t, a tagmondatok között vesszőt teszünk, mondaton belül köznevet nem írunk nagy betűvel, az igekötőt az igével egybeírjuk, a mondatot nagy betűvel kezdjük. Ha "nem annyira jól írod meg az érettségit", (nem felvételit, mert olyan nincs) nincs esélyed bejutni.
2010. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem nagyon vagy képben. Nincsen felvételi, szóval nem tudom mit szeretnél megírni:)
2010. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző.

Amúgy ezzel az "ortopéd szakorvos szeretnék lenni" dologgal nagyon előre rohansz, mert bejutni a legkönnyebb, bennmaradni a kihívás. Itt egy év nem olyan, mint a gimiben volt egy év. Egy komolyabb Zh-ra annyit kell tanulni, mint gimiben egy tárgyból egy egész évben, a vizsgák pedig "fejenként" egy egész érettségi nehézségével vetekednek, és nem egy van belőlük egy vizsgaidőszakban. A szigorlatokról nem is szólva...


Az pedig nem derül ki a kérdésedből, hogy pontosan mit is szeretnél tudni. Erre annyit lehet mondani, hogy vagy összejön a ponthatár feletti pontszám, vagy nem. De ismétlem, BEJUTNI A LEGKÖNNYEBB.

2010. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!