Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy ortopéd szakorvo...

Létezik, hogy ortopéd szakorvos 4 hónapos kortól ajánlja a bébikompot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt ki mondta? szerintem egy orvos sem ajánlja a kompot, főleg nem 4 hósan. Hacsak nem valami speciális kompról van szó (gyógyászati segédeszköz), de ezt csak valami nagyon súlyos fejlődési rendellenességnél tudnám elképzelni. De ilyesmiről még nem is hallottam.
2009. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor egy átlag csecsemő még ülni se tud.Hol olvastad??
2009. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

a fiam is 4 hós volt mikor hoztak neki egyet ajándékba, mondtam hogy miért ilyen korán és azt mondták, hogy a bababoltban ajánlották, mert már 4 hótól lehet használni....

fiam 6 hós de még mindig úgy áll ahogy megkaptuk nincs is összerakva, majd ha tud ülni akkor majd beleteszem kb 2 hónap múlva :)

szerintem még korai, nem hiszem hogy orvos ajánlja de kitudja manapság minden előfordul

2009. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Már bocsánat, de idióta az akinek egyáltalán megfordul a fejében, h. a bébikomp jó. Ezt csak egy kényelmes szülő találhatta ki.

A gyerek se ülni, se állni nem tud benne rendesen.Arról nem is beszélve, h. milyen könnyen fel tud vele borulni a gyerek.

2009. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem egy ismerősömmel és ő mondta, hogy 4 hónapos korátol ül a gyerek benne. Persze az elején kipárnázva. Ő ezt direkt megkérdezte és azt mondta neki a szakorvos, hogy lehet. Teljesen kiakadtam, én határozottan ellenzem.
2009. jún. 26. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
A bébikomp minden korban ártalmas, csak annak hasznos aki eladja!
2009. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsoval egyetértek!!
2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt olvastam egy oldalon, hogy az ortopéd doki azt mondta, hogy bébikomp egyáltalán nem jó, sőt. Viszont ami jó, az a rugós hinta, mert fejleszti a gyerek egyensúlyát, ha már minden áron valamit akar venni a szülő, de persze nem 4 hónaposan.
2009. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van 1 ortopéd ismerosom, kifejezetten ellenzi. ugy látszik, ok sincsenek egy véleményen.

a fiam használta, de csak mikor már stabilan ult és maga felállt (8-9 honaposan), és csak rovid idokre. Mindenesetre korábban nem tettem volna bele. Egyáltalán nem kényelmi célokbol, miért kell mindjárt ezzel jonni?

2009. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos babának a gerince nem elég erős, nem elég fejlett ahhoz, hogy megtartsa a saját súlyát, a csigolyák összecsúsznak. Nem hiszem, hogy akármilyen orvos ilyet ajánlana, nemhogy egy ortopédus.
2009. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!