Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Épitészmérnöknek tanulók...

Épitészmérnöknek tanulók segítséget kérem. A rajz alkalmasságin mekkora a "bukási arány"?

Figyelt kérdés

A másik kérdés mennyire fontos a matematika? Mármint minden másom jó, 4-5 osztályzataim is voltak. Érettségim viszonz szerintem az lesz a leggyengébb s örülök ha 3-as lesz.

Tapasztalatok?


2016. máj. 19. 13:54
 1/2 anonim válasza:

A rajz alkalmassági egyetemtől függ. Nyilván a BME-t össze se lehet hasonlítani pl a győri egyetemmel (nem csak az alkalmassági szempontjából).


A matek az egyik legfőbb szórótantárgy az épszerk mellet. Szerintem ez mindent elárul. :D

2016. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Öööö hogy a matek? Szórótantárgy? O_O Nem kevered a szilárdságtannal? Matekból kemény 2 félév van csak, 4, valamint 2 kreditért, és ebből csak az első félév vizsgás, második félévben félévközi jegy a zh-kból, kész vicc az egész... Az lehet hogy valakinek hatodjára se sikerül, nem tagadom, de ez baromi elenyésző... Szóval nem a matekkal van itt a para. :D A kettest azért össze lehet szedni belőle, na meg nem is csúszol miatta semennyit, ha nem elsőre sikerül.

Ja, ezt a BME-s építészkarról írtam.

Ennyit tudtam hozzátenni a válaszhoz. :D Bukási arányt az alkalmasságiról nem tudok, ilyen adataim nincsenek. :D

2016. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!