Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE Kereskedelem és Marketing...

BGE Kereskedelem és Marketing vagy Zsigmond király Főiskola Gazdaságinformatikus? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek egyetemre, de nem tudom melyik iskolát/szakot válasszam 3.-nak.

Mind2 szak nagyon érdekel, így be is jelöltem 2. nak a BGE Gazdinfo-t.

BGE-ről nagyon sok jót hallok, viszont a marketingről sokan azt mondják, hogy nagyon nehéz vele elhelyezkedni.

Gazd.informatikusként pedig sokkal könnyebben lehet munkát találni, viszont erről a suliról még nem is hallottam, meg nem tudom hogy ezt mennyire néznék állásinterjún (a sulit).


2016. febr. 12. 13:13
 1/4 anonim válasza:

Ebben nem dönthetünk helyetted, ugyanis nem nekünk kell majd tanulni, majd pedig a tanultakat felhasználva érvényesülni.

Azt válaszd, amelyikhez jobban húz a szíved.

2016. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szívem a gazd.info-hoz húz, viszont egy "gyenge" iskolán mennyire érdemes tanulni? ill. állásinterjún nagyon nézik az iskolát?
2016. febr. 12. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a ZSKF nyerő választás. Ha később informatikai terülteten helyezkesz el nem fogja érdekelni a munkálttót hogy mit végeztél csak hogy tudj. Másrészről a ZSKF nagon színvonalas
2016. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a BGE-nek jobb neve van, de sok munkahelyről hallom, hogy nem minden az, hogy hol tanultad. Édesanyám egy nagy multinál dolgozik, az egyik új alkalmazottuk sem neves iskolábna végzett, mégis felvették.
2016. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!