Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ZSKF gazdaságinformatika...

ZSKF gazdaságinformatika levelező?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ZSKF-en végeztem pénzügy számvitel szakon, és IT területen helyezkedtem el egy bankban. Az előre vagy továbblépéshez szükséges lenne az informatikai tudásom bővítése (sql, javascript, vmilyen programozási nyelv stb.). Ajánlanátok ezt a kombinációt vagy inkább más szakban és/vagy iskolában gondolkodjak?

2014. júl. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ELTE-proginfó
2014. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de sajnos nem indítanak levelező képzést :/
2014. júl. 29. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ZSKF gazdinfó levelezőre járok. Első évben volt matek és kis gazdaság, számítástechnikai elmélet (architektúra, hálózatok), de programozás nagyon minimális. Utána majd lesz, de, ha csak sql, js, php, stb. kell neked, van gyorsabb módja is a tanulásnak.


Előnye, ha ZSKF-re mész, hogy sok tárgyat jóváírhatsz a korábbi tanulmányaidból, de még mindig lesz 6-7 fajta matek meg számítástechnikai elmélet. A matektól nem kell félni, csak gyakorolni kell otthon és biztos menni fog. Egyedül a három és fél éves képzési idő ami talán sok.


A gyorsabb megoldás az lenne, ha OKJ-ra mész. Amikor én jártam, Multimédia fejlesztő néven futott az a tanfolyam ami neked megfelelne. Tanultunk sql, js, php, pascal, programozási elméletet. Ezt kiegészítve képszerkesztéssel (photoshop, corel draw) és pár extrával (3d alapok, hang és videótechnika, stb). Ez egy két éves (emelt szintű) nappali tanfolyam volt, de találsz estiben és levelezősben is hasonlókat.

2014. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!