Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szociológiát, vagy vmi...

Ha szociológiát, vagy vmi hasonló társadalom tud. -i képzést elvégzek, utána lehet-e egy olyan munkám amivel már lesz pénzem kifizetni egy költs. Térítéses rendes szakot?

Figyelt kérdés
Sajna nincs elég pontom, és elég csórók is vagyunk így se jogra, se hasonlóra nem mehetek. Azt tervezem hogy elvégzek egy ilyen középkategóriás szakot, aztán ha már keresek, félretudok tenni annyit, hogy elvégezzek egy jogi (akár társadalombiztosító, v. nemzetközi igazgatási stb) szakot. Szerintetek lehetséges ez? Lesz munkám egyáltalán szociológia vagy pl nemzetközi tanulmányok szakkal?
2010. febr. 7. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Társadalom biztosításhoz nem kell jog elég egy egészségügyi főiskola is.
2010. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek akarsz társ. tudományit meg jogit elvégezni?

Egyikkel sem mész semmire. Mind a kettő telített mint a halál.

Vagyis ha így csinálod még pénzed sem lesz...

2010. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Állami szektorben ezekkel el lehet helyezkedni. De még mindig nem kaptam hasznos választ, köszönöm.
2010. febr. 7. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondom ha pl TB ügyintéző szeretnél lenni végezd el a társadalom biztosítási szakot az egészségügyi főiskolán. Nem kell túl sok pont oda.

ebben mi nem hasznos?

2010. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Állami szektorban hogyan akarsz elhelyezkedni?

Elárulom neked az összes állami szektoros pozíció kihalásos alapon működik... Joggal ennyire mész...


Nemzetközi igazgatási, max. tanulmányokkal már cégeknél is eltudsz helyezkedni ami azért nem mind1. Jobban megéri...

2010. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen egészségügyi főiskolán akarsz tb szakot végezni??????? Hülyeségeket ne mondjál.

Szegeden és Miskolcon oktatnak ilyet és az a szak neve, hogy munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási. Még az ELTE-n van ilyen de az csak levelező és fizetős, na oda nem kell sok pont.

2010. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de van társadalombiztosítási ügyintézőnek becézik és pl Pécsen is oktatják.
2010. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs ilyen, direkt utána néztem mégegyszer de még a szakképzések közt sem találtam. Már bocs.
2010. febr. 8. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig volt ilyen
2010. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocses nem jól emlékeztem a nevére. Egészégbiztosítási. van ilyen szak!!!!! Ez nekem ua mint a társ bizt.

Pl: www.etk.pte.hu

Egészsgéügyi szerveő alapszak

Egyébként közszférában elhelyezkedni most elég necces, mert létszám stop vna.

2010. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!