Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyen az aki nem jó...

Mit tegyen az aki nem jó matekból? Ne menjen egyetemre?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakirányban akartam továbbtanulni, de fizetősek, másrészről matekkal nem tudom, hogy boldogultam volna. Bár érettségim jól sikerült (középszintű), de sokat kellett tanulnom és magántanárhoz jártam. 1 évet most kihagyok és nyelvet tanulok, illetve majd dolgozok, ha találok munkahelyet (ill. esti OKJ-ra járok, de csak alibi, hogy anyámék ne nyaggassanak). Viszont semmi ötletem, hogy milyen irányban menjek tovább.

Mérnöki, IT szakok kilőve. Mi marad még ami piacképes is?

Szakmával lehetetlen boldogulni, minden ismerősöm gyárban dolgozik akiknek már van szakmája. Én pedig szeretném elkerülni nagy ívben az ilyen munkákat, de nem tudom merre kellene tovább mennem.



2014. okt. 21. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a "fizetős" szakot nem értem, nagyon sokan mondják hogy azért nem mennek egyetemre mert fizetős, miközben minden szakon indítanak állami finanszírozott képzést.
2014. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de a gazdasági szakokon egytől egyig központilag vannak meghatározva a ponthatárok és nagyon magasak. 450+ pont kell mindegyikhez, ami 2 emelt érettségit jelent.
2014. okt. 21. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod privátban összeállítok neked egy pályaválasztási tesztet,ami nem lesz olyan numerikus,mint a felvis meg egyéb netes baromságok. Írj,ha érdekel :)
2014. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!