Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizikából és matekból emelteze...

Fizikából és matekból emeltezek, milyen egyetemre menjek majd tovább?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, de nem jelentkeztem egyetemre, mert legalább fél évet kint leszek Németországban rokonoknál, hogy tanuljam a nyelvet.

Szerintetek hova felvételizzek jövőre?

Ezzel a 2 tárggyal szinte csak valamilyen mérnökire vennének fel, ami nem is lenne gond, de lány vagyok, eléggé kreatív, szeretek tervezgetni, szeretem a színeket, színes dolgokat, szóval gépész biztos nem leszek.

Valami ötlet?


2012. máj. 30. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
BME formatervező mérnöki, ott kiélheted a kreativitások, és ott arányaiban több lány van.
2012. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rajzolni, akkor még az építészmérnök jöhet szóba.
2012. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az építész a legmegfelelőbb. Habár a gépész is tervez...csak kevés alkalommal színes dolgokat.
2012. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Németország melyik területére készülsz?
2012. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Könnyűipari mérnök szakról van esetleg valakinek tapasztalata?

Építész annyira nem áll közel hozzám, nekem az túl fekete-fehér és a műszaki rajzot nem is szeretem annyira.


Münchenbe megyek amúgy.

2012. jún. 3. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Válassz Münchenben egyetemet, ha megteheted.
2012. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék Münchenben maradni.
2012. jún. 7. 14:39
 8/9 anonim válasza:

Azta, nem vagy semmi, emelt matek, emelt fizika! Én csak egy emelt németet mertem bevállalni, de azt is megbántam, mert középszinten írtam volna kb egy 95%-os írásbelit, az emeltem meg viszont 52% lett, és a szóbelin csak 3 pontot veszthetek az ötösért :D

Na mindegy, örülök, hogy vannak még ilyen okos LÁNYOK is az országban. Sok sikert kívánok a továbbiakban, és valósítsd meg az álmaid! :)


19/L

2012. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huh pedig sztem mindenképp BME-n vmi mérnökit csinálj! Gépészen belül ott a formatervezői, az elég csajos szak (már amennyire a gépész az lehet), de akkor ott az építő, építész. Csak azért mondom, mert mérnök végzettség + német nyelvtudás, ez a 2 együtt ér manapság a legtöbbet hidd el.
2012. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!