Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet esélyem így, hogy...

Lehet esélyem így, hogy programozó legyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából féléve kezdett érdekelni a programozás, ezért úgy döntöttem, hogy jövőre OE NIK-en tanulnék tovább. A gond viszont az, hogy matekból nem vagyok az az igazán jó. A középiskolában 3-4-es voltam, a középszintű érettségit 96 %-os lett, de kellett rá tanulnom. Itt olvasgattam és akik ilyen területen tanultak tovább azok vagy emelt érettségit írtak hasonló eredménnyel mint én középszintűt, vagy gy írtak hasonló eredménnyel középszintűt, hogy nem kellett rá tanulniuk.

2014. okt. 4. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*Az érdekelne, hogy, ha tanulok akkor behozhatom ezt a különbséget.
2014. okt. 4. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha a középszintű érettségid 96%-os lett, akár tanulással akár nem, akkor mindenképp megvan a kellő tudásod, nem lesz azzal probléma. Hajrá!
2014. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem közép szinten 94%-os lett a matekom úgy, hogy egy betűt nem készültem rá, ennek ellenére az egyetemen szenvedek a programozással; egyrészt nem is nagyon érdekel, másrészt valószínűleg a jövőben nem gyakran fogom használni (tanárként nem hiszem, hogy nagy szükségem lesz rá), harmadrészt (nekem legalábbis) nem olyan logikus a felépítése, mint a mateknak.


Szóval szerintem teljesen független mindentől, hogy kiből válhat jó programozó és kiből nem; akinek van hozzá adottsága, annak menni fog, akinek nem, annak nem.

2014. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%
Szorgalommal minden kiváltható, de vért fogsz izzadni.
2014. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt a dolog, csak szorgalom kérdése.
2014. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!