Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljam meg úgy az...

Hogyan tanuljam meg úgy az anyagot, hogy sokáig meg is maradjon?

Figyelt kérdés
Egyetemen vagyok. A gimis anyagra már szinte nem is emlékszem, jó kimaradt azóta 3 év. Tavaly kezdtem az egyetemet, de most váltottam. Sok tárgyam megvan, ami ehhez a szakhoz is kell. De nem is ez a lényeg, bementem 1-2 órára, ami nekem megvan, és rájöttem, hogy szinte mindent elfelejtettem, még olyat is, amit biztosan megtanultam. Hogy lehet eredményesen tanulni? Vagy úgy egyéltalán. Így nem érzem azt, hogy megéri tanulni, mert ha úgy is elfelejtem, minek :/. Amúgy is nehezen meg mostanság a koncentrálás, és hogy leüljek úgy igazán tanulni, de ez még tovább rontja a helyzetet.
2014. szept. 27. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Értsd meg.
2014. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet, ha folyamatosan ismételsz. Ha csak megtanulod egyszer, akkor előbb-utóbb úgyis elfelejted.
2014. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!