Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FSZ képzésre járok a volt...

FSZ képzésre járok a volt sulimba. Hulladékkezelési technológus, de nem maradok a szakon. Milyen egyetem számolja be a képzést? (További infó)

Figyelt kérdés

Volt szó arról, hogy technikum lesz, és hátha bevenné a Corvinus a pontokba. Aztán kiderült, hogy nem. Most viszont, hogy ez nem technikus lesz, hanem FSZ képzés, újra felmerül a kérdés, hogy beveszik-e? Osztálytársam szerint igen, de csak idén (ami nekem rossz).

Egy kicsi köze van azért a közgázhoz. Tanulunk (majd) jogot, kis közgázt, vállalkozást, logisztikát, stb.


2010. jan. 20. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Felsőfokú szakképzést nem számol be egyetem. :-(
2010. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:(
2010. jan. 21. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogyisnem számít be!!!

ha valamilyen szempontból illyeszkedi az FSZ ahhoz az alapképzéshez,amire menni akarsz,igenis beszámít.

2010. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*illeszkedik
2010. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Idézek egy a felsőfokú szakképzést definiáló oldalról:


íme:


" A felsőfokú szakképzés az új típusú bolognai rendszerben lényegében a többciklusú képzés első lépcsője, mely az érettségire épül, OKJ szakképesítést ad, és a szakirányú felsőoktatási intézményekben kreditpontok formájában beszámítható a további tanulmányok során (ez intézményfüggő, az adott felsőoktatási intézmény adhat róla információt)"

Tehát lehet h.beszámítják,de nem minden esetben.Kérdezz rá adott intézménynél

2010. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!