Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik lenne a "legelőnyösebb" ha politikus akarok lenni?

Figyelt kérdés

-Szociológia

-politológia

-Közgazdász


2014. szept. 6. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Egyik sem.
2014. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jogász
2014. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közgazdász. Csak ne a Matolcsy-féle képzésen tanulj.
2014. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kedves első, válaszolnál nekem egész mondatba, vagy csak ide jössz verni a nyáladat.... cs**ka
2014. szept. 7. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szociálpolitika, vagy Kisebbségpolitika (mester)szakokon nem is gondolkodtál?

Szerintem szociológia vagy politológia lenne előnyös, jogásszal és közgazdásszal tele van az ország.

2014. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, a nyálverés nem így néz ki; majd ha elküldelek a jó ***** @nyádba, na, az már tényleg nyálverés lenne. De nem teszek ilyet, mert kultúrált vagyok, nem úgy mint te. Nagyon remélem, hogy belőled nem lesz semmilyen politikus, pláne, ha ilyen a hozzáállásod az emberekhez.


Egyébként, már nem tudom, hányszor leírtam, és már nagyon unom magam ismételgetni, de lehet neked mindhárom szakból mesterszakos Summa Cum Laude diplomád, ha nem ismersz senkit (illetve ha téged nem ismer senki olyan), akkor nem fogsz tudni érvényesülni vele. Egyszerűen hiú ábránd az, hogy te elmész egyetemre, szerzel egy valamilyen diplomát, aztán megválasztanak miniszterelnöknek.

2014. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!